Psia kawiarnia w Krakowie już otwarta!

Oprócz wypicia gorącej kawy w towarzystwie czworonoga, można tu po prostu przyjść i dowiedzieć się, czy adopcja psa to w naszym przypadku dobry pomysł. Bo oprócz samej kawiarni działa tu także punkt adopcyjny psów ze schroniska. Zobacz, dlaczego warto tam zajrzeć.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Psia kawiarnia w Krakowie już otwarta!
fot. Adobe stock

Kawiarnia dla miłośników zwierząt


Kraków chyba słynie z miłości do psów i szacunku wobec zwierząt - przynajmniej jeśli mowa o restauracjach. Miejsc, w których czworonogi są mile widziane jest coraz więcej. Niedawno pisaliśmy o restauracji z menu dla psów w stolicy Małopolski - teraz powstała kawiarnia o wdzięcznej nazwie Psikawka.

Kawiarnia jest miejscem, w którym nie tylko można napić się kawy - zabranie pupila gwarantuje mu przyjemne spędzenie czasu. W lokalu wydzielono odrębny pokój do którego wstęp mają wyłącznie zwierzęta. Jeśli więc pies chce przez chwilę wyciszyć się i pobyć w towarzystwie swoich kolegów, jak najbardziej może to zrobić.

Nad menu czuwa zespół, którego częścią jest Tomasz Borecki, szerszej publiczności znany z udziału w programie "MasterChef".

Zamów kawę i zaadoptuj psa


Brzmi prosto, jednak wcale takie nie jest. Opieka nad czworonogiem to wielka odpowiedzialność, o czym wiedzą właściciele tego miejsca. We współpracy ze schroniskiem dla zwierząt otworzyli także punkt adopcyjny, jednak aby móc zabrać zwierzaka do domu, warto wcześniej sprawdzić jak pies czuje się w naszym towarzystwie.

To właśnie podczas takich czynności jak jedzenie i picie można w łatwy sposób poznać podejście ludzi do psa i odwrotnie.