Pysio - przecierowe soki na jesienne i zimowe dni

  • 3

Gęsta i aksamitna konsystencja, marchewkowo-owocowy lub owocowy smak i zawsze wesoły pełen energii smok. Pysio, przyjaciel wszystkich dzieci już od blisko 15 lat gości na sklepowych półkach.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Pysio - przecierowe soki na jesienne i zimowe dni
fot. Fotolia
Pysio, dobierając owoce i komponując kolejne smaki, bierze pod uwagę przede wszystkim zdanie najbardziej wymagających testerów  i małych smakoszy – dzieci. Dzięki temu najmłodsi znajdą w Pysiu to, co lubią w owocach i sokach najbardziej, czyli niepowtarzalne zestawienia smaków, owocową różnorodność, przecierową i gładką konsystencję oraz mnóstwo dobrych smaków do wyboru.
 
Ulubione owoce dla wszystkich Pysiaków!
 
Najlepszym przykładem wyobraźni Pysia jest ulubione owocowe trio wielu dzieci – kiwi, jabłko,banan. Produkt, poza mocno owocowym smakiem i dodatkiem witaminy C, ma niesamowicie bajeczny, zielony kolor.
 
Łagodny smak banana w Pysiu przełamują także inne owoce: malina jak z domowego ogródka łączy się z leśną poziomką, słodka brzoskwinia z nutą soczystej gruszki lub jabłka, południowa pomarańcza z pyszną truskawką. Linię marchewkową Pysio również uzupełniają smaki soków z bananami, truskawkami czy brzoskwiniami, tak aby dzieci mogły wybrać ulubione zestawienie owoców. 

Soki Pysio


Dla dzieci bardzo ważny jest smak, a dla rodziców – jakość produktu, dlatego soki i napoje Pysio zamykane są w szklanych butelkach, które doskonale chronią smak produktu. Dzięki poręcznej butelce można je ze sobą zabrać na spacery oraz do szkoły – np. jako drugie śniadanie. To świetna alternatywa dla wysokokalorycznych przekąsek czy napojów gazowanych i doskonałe uzupełnienie codziennej diety dzieci.
 

Produkty Pysio dostępne są w butelkach o pojemności 300ml – od 1,35 zł oraz 900ml – od 2,45 zł.

Pysio owocowy:
banan/brzoskwinia/gruszka;
banan/jabłko/kiwi;
banan/jabłko/brzoskwinia;
banan/malina/poziomka;
banan/pomarańcza/truskawka.

Pysio z marchewką:
marchew/jabłko/banan;
marchew/jabłko/brzoskwinia;
marchew/jabłko/truskawka.

Sprawdź jak przygotować najlepszą marchwiankę dla dziecka >>>