Robot planetarny Philips - nowy poziom pieczenia

  • 1

Robot planetarny Philips to połączenie unikalnego designu i innowacyjnej technologii. Dzięki niemu z niebywałą łatwością stworzysz najróżniejsze domowe wypieki.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Robot planetarny Philips - nowy poziom pieczenia

Pomagając rodzinom realizować ich pasję do pieczenia i w łatwy sposób podnieść poziom kulinarnych działań w kuchni, firma Philips – marka nr 1 na świecie w segmencie urządzeń do gotowania i przygotowywania potraw w domu – wprowadza na rynek nowy robot planetarny, który już wkrótce może stać się częścią wyposażenia Twojej kuchni. Mamy dla Was roboty Philips do wygrania!

To pierwszy tego typu robot, który został zaprojektowany z unikalnym uchylnym ramieniem miksującym i przy wykorzystaniu wiodących technologii tak, aby idealnie sprawdzać się w każdej kuchni. To zaskakująco proste w obsłudze urządzenie sprawia, że wyrabianie ciast jest łatwiejsze, niż się wydaje. Jednocześnie zapewnia wypiekom doskonałą jakość wyrobienia ciasta. Nawet najbardziej zajęci domowi smakosze kulinarni, mają pewność tworzenia pysznych dań do dzielenia się z bliskimi.

robot planetarny Philips

Innowacyjność i funkcjonalność

Robot planetarny firmy Philips, jest wyposażony w użyteczne i innowacyjne funkcje, dzięki którym wszystkie prace w kuchni stają się proste i przyjemne. Charakterystyczna konstrukcja z uchylnym ramieniem miksującym podnosi się pod kątem, aby zapewnić dostęp do misy.

W ten sposób pozwala zabieganym kucharzom szybko i łatwo sprawdzać konsystencję wyrabianej masy, dodawać składniki lub mocować i zdejmować różne końcówki umożliwiające przygotowanie szeregu pysznych domowych specjałów. W celu zamknięcia ramienia miksującego wystarczy popchnąć je jedną ręką, bez potrzeby używania dodatkowych przycisków czy gałek.

Stuprocentowa dokładność

Unikalne miksowanie planetarne polegające na ruchu mieszadła do przodu i do tyłu zamiast w jednostajnej linii po okręgu sprawia, że końcówki do wyrabiania, ubijania i miksowania pracują na całej przestrzeni misy, co zapewnia dokładne mieszanie składników na gładkie masy. Od wyrabiania ciasta chlebowego do ubijania białek – żaden chleb, ciasto, deser ani jakikolwiek inny wypiek nie jest już zbyt skomplikowany.

robot planetarny Philips

Bezkonkurencyjność

Nowy robot planetrany firmy Philips zapewnia bezkonkurencyjne wyrabianie ciasta bez względu na jego ilość. Dzięki niemu nawet najcięższe ciasto można szybko i łatwo zamienić w pyszne danie. Duża, solidna metalowa misa o pojemności 4 l pozwala z łatwością wyrobić do 1300 g ciasta, co oznacza nawet cztery 30-centymetrowe pizze lub dwa bochenki chleba za jednym razem.

Iza Rogulska, Communication Manager Philips Consumer Lifestyle mówi: „Domowe wypieki od kilku lat ponownie zyskują popularność na całym świecie. Dla nas to wspaniała okazja, by wprowadzić na rynek produkt, który zapewni wszystkim wspaniałe efekty i pozwoli wynieść domowe przygotowywanie wypieków na nowy poziom. Nasze roboty planetarne są łatwe w obsłudze i zapewniają bezkonkurencyjne rezultaty, jeśli chodzi o wyrabianie ciasta. To naprawdę ważne dla osób, które lubią wyczarowywać domowe specjały w swoich kuchniach”.

Nowoczesne technologie

Linia robotów planetarnych firmy Philips zapewnia bezkompromisową uniwersalność dzięki zastosowaniu wiodących technologii Philips zamkniętych w doskonałych przystawkach do blendowania, siekania i mielenia. Od potężnego blendera i wydajnego robota kuchennego do samoczynnie pobierającej produkt maszynki do mięsa i wygodnej prasy do cytrusów – nasze sprytne i łatwe w obsłudze urządzenia zapewniają doskonałe efekty prac kulinarnych, pozwalając przygotowywać najróżniejsze potrawy dla rodziny i przyjaciół.

robot planetarny Philips

Prostota i wydajność

Prostota i wydajność to motywy przewodnie urządzeń z nowej linii robotów planetarnych firmy Philips, zaprojektowanych z zaokrąglonymi krawędziami ułatwiającymi czyszczenie, misą z uchwytem ułatwiającym trzymanie, wylewanie i czyszczenie oraz z gumowymi stopkami zapobiegającymi przesuwaniu się urządzenia podczas pracy. Oprócz haka do wyrabiania ciasta, trzepaczki, ubijaczki, blendera, robota kuchennego i prasy do cytrusów, wysokiej klasy biało-szary robot planetarny firmy Philips (model HR7958) jest również wyposażony w maszynkę do mięsa i młynek do mielenia.

Więcej informacji o robocie Philips znajdziesz tutaj >>>

Informacje prasowe