Skrzynecka na planie Polskiego Turnieju Wypieków

W Szczawnicy rozpoczęły się nagrania do drugiej edycji programu Polski Turniej Wypieków. Premiera we wrześniu!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Skrzynecka na planie Polskiego Turnieju Wypieków
Gospodarzami drugiej edycji programu będą znani ze szklanego ekranu Katarzyna Skrzynecka, która zastąpiła prowadzącą pierwszą edycję Martę Grycan, oraz Piotr Gąsowski. Dodatkowo sprawdzian techniczny uczestników, oceniany będzie przez czujnych jurorów-zawodowców: Bożenę Sikoń i Tomasza Dekera.

Zawodnicy wybrani podczas castingów do turnieju będą rywalizować ze sobą przygotowując w każdym z odcinków różnego rodzaju wypieki. Celem programu natomiast jest wyłonienie amatorskiego mistrza Polski w sztuce cukierniczej.

Od kilku dni Plac Dietla w Szczawnicy tętni „telewizyjnym” życiem - to właśnie tam nagrywany jest finałowy odcinek drugiej edycji. Druga edycja będzie składała się z siedmiu godzinnych odcinków, które zobaczymy już we wrześniu na kanale TLC Polska. 

"Polski turniej wypieków" oparty jest na oryginalnym formacie Love Productions zatytułowanym "The Great British Bake Off", który był emitowany przez BBC2.

Oglądaliście brytyjską edycję? Którą z nich wolicie? Co myślicie o zmianie prowadzącej - wyjdzie ona programowi na dobre?

Fot. pieninyinfo.com