Słodkie połączenia - Goplana i Solidarność

Lubisz słodkości? Szczególnie czekoladę, pralinki z delikatnym nadzieniem lub śliwki w czekoladzie? Mamy dla ciebie dobre wiadomości. Dwa cukiernicze giganty, Goplana i Solidarność stworzyły słodkie połączenia.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Słodkie połączenia - Goplana i Solidarność
fot. informacja prasowe
Goplana i Solidarność to znane i cenione marki w polskim cukiernictwie. Goplana od wielu lat specjalizuje się w wyrobach czekoladowych i jak nikt inny potrafi wydobyć z czekolady magię. Solidarność to ekspert w dziedzinie nadzień, który doskonale łączy faktury i smaki. Marki połączyły siły, abyśmy mogli rozsmakowywać się podwójną przyjemnością.

Co w ofercie?
Miłośnicy Śliwki Nałęczowskiej mają do wyboru śliwki w masie kakaowej, zatopione w aksamitnej czekoladzie oraz wyśmienitą czekoladę deserową Śliwka Nałęczowska.

Czekolada ze śliwkami


Smakosze toffi mogą delektować się miękkimi cukierkami Toffino Choco o smaku toffi nadziewanymi kremem czekoladowym oraz delikatną mleczną czekoladą Toffino z nadzieniem toffi.

Czekolada toffi


Na amatorów smaku pistacji czekają wyjątkowe połączenia mlecznej czekolady z aksamitnym kremem o smaku pistacjowym w postaci oryginalnych Czekoladek z Klasą Pistachio i rozpływającej się w ustach czekolady Pistachio.

Czekolada pistacjowa