Soki i koktajle świata Beaty Pawlikowskiej

  • 1

Zadbaj o zdrowie i włącz do diety pyszne owocowo-warzywne soki i koktajle! Znakomite receptury i smaki, których nie sposób zapomnieć - odkryj przepisy słynnej podróżniczki!

         
ocena: 5/5 głosów: 8
Soki i koktajle świata Beaty Pawlikowskiej
fot. Wizaż
Niezmierzona wiedza podróżniczki na temat tradycji i obrzędów innych kultur przekłada się również na niezwykłe umiejętności kulinarne!

Specjalnie dla polki.pl Beata Pawlikowska przedstawia jak w łatwy i ciekawy sposób dobierać składniki tak, aby nie tylko smakowały, ale i wpływały leczniczo na nasz organizm.

Teraz postanowiła podzielić się z nami przepisami w postaci filmów - dzięki temu macie okazję zobaczyć jak przygotowuje doskonałe, pożywne soki i koktajle! Jesteśmy przekonani, że jeden z nich - sporządzony na bazie soczystej pomarańczy i mango z pewnością każdemu przypadnie do gustu!

Inspirowane tradycjami oraz bogactwem egzotycznych krajów zasmakują nawet tym, którzy nie przepadają za domowymi sokami!

Beata Pawlikowska
Zdjęcie: Party

Genialna moc owoców i warzyw sprawia, że zawarte w nich witaminy i makroelementy doskonale wpływają na poprawę naszej cery, kondycji oraz samopoczucia.

Z użyciem dostępnych już sezonowych truskawek wyczarowuje cudne napoje, które idealnie ochłodzą nas podczas gorącego lata. Tego nie wolno przegapić!

Zastępując chociaż jeden posiłek pożywnym koktajlem włączymy jedną z 5 porcji warzyw i owoców do diety, którą w sprytny sposób przemycimy również dzieciom!

Sprawdźcie nasze wideo i wybierzcie się z Beatą w podróż po smakach Kolumbii, Brazylii, Wenezueli, Indii, Tajlandii oraz wielu innych!