Spotkanie w Restauracji Nowa La Boheme

W Restauracji Nowa La Boheme w Warszawie odbyło się spotkanie dla kluczowych klientów .

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Spotkanie w Restauracji Nowa La Boheme
20 kwietnia 2009 roku w Restauracji Nowa La Boheme w Warszawie odbyło się spotkanie dla kluczowych klientów Andromedy-ART Group Sp. z o. o. Event był doskonałą okazją do zapoznania się z ideą działalności oraz wizerunkiem firmy.

Przybyłym gościom zaprezentowano bogatą strukturę wewnętrzną firmy. Dziś Andromeda-ART Group to nie tylko pełna organizacja eventów, koncertów, realizacja projektów ogólnopolskich i zagranicznych, ale spółka wiążąca ze sobą także takie branże jak: artystyczna, kulturalna, restauracyjna oraz cateringowa. 

Po uroczystym powitaniu uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek specjalnie przygotowany na tą okazję przez restaurację Nowa La Boheme. Wykwintne menu składało się między innymi z vitello tonnato - plastrów pieczonej cielęciny z sosem z tuńczyka i kaparów oraz bogatego wyboru mięs pieczonych z sosem tatarskim. Gorący bufet wyróżniały roladki z soli ze świeżym szpinakiem w sosie mascarpone, natomiast deserową degustację - trufle czekoladowe i tartoletki z kremem migdałowym i owocami.