Strona www dla kobiet dojrzałych

Z myślą o kobietach dojrzałych firma ASA - producent suplementów diety i dermokosmetyków, stworzyła portal www.apetytnazycie.pl.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Strona www dla kobiet dojrzałych
Serwis powstał wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kobiet dojrzałych, w trosce o ich zdrowie. Strona stanowi istotny element realizacji misji firmy ASA, którą jest przede wszystkim edukacja prozdrowotna kobiet w okresie menopauzy. Zadaniem i głównym celem portalu www.apetytnazycie.pl jest wspieranie ich w wewnętrznym rozwoju i zachęcanie do szukania własnej drogi życia, by cieszyć się radością każdego dnia. W portalu zamieszczono informacje dotyczące zdrowia kobiet, które w przystępny sposób pozwalają zapoznać się z problemami i symptomami menopauzy, a w szczególności ze zmianami zachodzącymi w fizjologii, psychice, jak i urodzie kobiet wchodzących w okres menopauzy lub w nim będących.

Portal www.apetytnazycie.pl powstał, by skutecznie budować świadomość i wizerunek marek Climagyn i Menoplant Soy-a 40+ – preparatów firmy ASA dla kobiet dojrzałych, a także kształtować lojalność konsumentów.

ASA Sp. z o.o. jest znana z produkcji preparatów dbających o zdrowie i poprawiających komfort życia, m.in.: LaciBios femina, Satinea, Climagyn, Artresan, MaxiVision, Hepason Complex, Menoplant Soy-a 40+. Produkty ASA, wielokrotnie nagradzane przez konsumentów i farmaceutów, są wytwarzane w oparciu o naturalne surowce z zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych, zgodnie z wytycznymi GMP.