Świętuj razem z Wedlem

Boże Narodzenie to czas, kiedy spędzamy więcej czasu z bliskimi. Oprócz wspólnego zajadania przygotowanych wcześniej specjałów, wymieniamy się również prezentami. Spraw swoim bliskim radość i podaruj im specjały Wedla w świątecznej odsłonie.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Świętuj razem z Wedlem
fot. Materiały prasowe
Święta to wyjątkowy czas, w którym skupiamy się na najbliższych. Codzienne zabieganie gdzieś znika i zatrzymujemy się tu i teraz po to, by cieszyć się przebywaniem z rodziną. Te magiczne chwile dodatkowo umilą smakołyki, w tym czekoladowe słodkości od E. Wedel.

Czekotubka Karmellove Czekotubka
Fot.: Materiały prasowe

Jednak nie byłoby Bożego Narodzenia bez przygotowań. Generalnie porządki, strojenie mieszkań i domów oraz przygotowywanie szeregu potraw – bez tego trudno sobie wyobrazić dobre święta. Również i w tym przedświątecznym czasie możemy sięgać po specjały Wedla. Nie tylko po to, aby sobie umilić świąteczne przygotowania, ale i by stworzyć z ich pomocą rozmaite potrawy na wigilijny stół.

Bombowa czekolada - biała
Fot.: Materiały prasowe

Biorąc to pod uwagę, marka Wedel postanowiła wypuścić specjalną, limitowaną edycję swoich słodkości. Oprócz nowości, wśród których możemy znaleźć Czekoladę „Bombową” (w wersji białej z kwaśnymi cukierkami musującymi oraz mlecznej z cukrem strzelającym i żelkami), w ofercie znajdują się także klasyczne produkty marki w nowych, odświętnych opakowaniach. Torcik Wedlowski, Ptasie Mleczko, klasyczne czekolady i CzekoTubki w świątecznych odsłonach czekają, aż odkryjesz je na nowo!