Szkolenie z savoir-vivre

We wtorek 3 czerwca 2008 roku, w restauracji „Conquistador” odbyło się spotkanie pt. „Villa Italia – wokół stołu z zasadami savoir vivre’u”.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Szkolenie z savoir-vivre
Przepiękna porcelana, ciekawe szkolenie i śródziemnomorski klimat restauracji sprawiły, że zwykły, czerwcowy dzień dla wszystkich przybyłych nabrał nowego, wyjątkowego wymiaru.

Jasny lniany obrus, złote świece, fantazyjnie złożone serwetki, kwiatowe kompozycje, a przede wszystkim przepiękna porcelana. Aż tyle trzeba, żeby stół zachwycał elegancją i klasą. Spotkanie  w restauracji „Conquistador” zostało przygotowane zgodnie z zasadami obowiązującymi przy przygotowywaniu lunchu biznesowego. Imiennik przy każdym nakryciu i karta menu na talerzu - to wymogi etykiety, podczas organizacji wykwintnego przyjęcia. Na spotkaniu organizowanym przez markę Villa Italia nie mogło ich więc zabraknąć. Utrzymane w kolorystyce złota i bieli stoły oraz specyficzny, odizolowany od zgiełku miasta klimat sali restauracyjnej, stworzyły przepiękną i spójną całość. W takim otoczeniu porcelana Plus Gold marki Villa Italia lśniła wyjątkowym blaskiem.

Spotkanie „Villa Italia – wokół stołu z zasadami savoir vivre’u” to uczta nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. Przy pięknie zaaranżowanych stołach, zaproszeni dziennikarze mogli posłuchać o zasadach savoir vivre’u,o tym jak zorganizować spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie oraz jakich błędów nie popełniać w towarzystwie. Każdy kto zdecydował się wziąć udział w tym spotkaniu, mógł nasycić zmysły estetycznymi i smakowymi doznaniami. Miał też możliwość uzupełnienia swojej wiedzy z zakresu stołowej etykiety.