Targi Pyszna Polska 2017 - wyznaczamy kulinarne trendy!

Pierwszy raz, w jednym miejscu zgromadzą się zarówno przedstawiciele wiodących firm z kraju i z zagranicy, znakomici fachowcy, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominenci.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Targi Pyszna Polska 2017 - wyznaczamy kulinarne trendy!
fot. Materiały prasowe
NAWIGACJA PO GASTRONOMICZNEJ I HOTELARSKIEJ MAPIE POLSKI WROCŁAW, HALA STULECIA, 2-4 CZERWIEC 2017

Magda Gessler
Magda Gessler – kreatorka smaku i stylu, właścicielka popularnych restauracji, gwiazda stacji TVN - zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które zmieni gastronomiczny i hotelarski obraz Polski!

Targi „Pyszna Polska 2017” wyznaczą kierunki i standardy rozwoju oraz smaku na kolejne lata. Doceńmy walory Polski, poznając lepiej jej bogactwo kulinarne i hotelarskie. Pokażmy Europie naszą wartość i dotrzyjmy do nowych odbiorców!

Oferta skierowana jest do całej branży gastronomicznej, hotelarskiej i branż pokrewnych. To niepowtarzalna okazja dla tych, którzy pragną poszukać nowych dróg dystrybucji, dotrzeć do licznego grona klientów oraz kontrahentów, a przy tym wspomóc budowanie swojej marki na rynku oraz wzmocnić jej pozycję wśród konkurencji.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

• nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych
• źródło wiedzy i inspiracji do zastosowania w biznesie kulinarnym i hotelarskim
• bogaty program wydarzeń z atrakcyjnymi strefami pokazowymi
• wymiana doświadczeń
• dotarcie do nowych odbiorców
• szansa na wzmocnienie swojej pozycji rynkowej... i wiele więcej!

Kto będzie na mapie Polski?

Na targach zaprezentują się właściciele restauracji, hoteli, pensjonatów, szefowie kuchni, producenci żywności, producenci i dystrybutorzy sprzętu, wyposażenia dla gastronomii i hotelarstwa; firmy cateringowe oraz wielu innych wystawców z wszelkich obszarów obsługujących HoReCA. Wydarzenie daje nieograniczone możliwości odbycia osobistych rozmów, zasięgnięcia porad specjalistów oraz uwiecznienia swojej marki.

Poziomki – znak jakości Magdy Gessler

Podczas targów odbędzie się prezentacja najlepszych w Polsce restauracji i hoteli, które rekomenduje Magda Gessler, przyznając znak jakości - Poziomki. Pyszna Polska to niezawodna nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski oraz gwarancja trafionego wyboru.

Zgłoszenie na targi na stronie: www.pysznapolska.pl

zapraszam
Magda Gessler

Pyszna Polska 2017