Wafelki - czekolada mleczna i gorzka

Do znakomitego, słodkiego wachlarza smaków wafelków prędzej czy później musiała dołączyć czekolada. I to od razu w dwóch rodzajach: czekolady mlecznej i gorzkiej.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Wafelki - czekolada mleczna i gorzka
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Stara prawda, która niczym bumerang powraca do nas, po każdym zjedzonym, choćby najmniejszym nawet ciasteczku LOACKERA.Przed włoskim znawcą wyrafinowanych wyrobów, słodkie doskonałości nie mają już żadnych tajemnic. Po zawiłych meandrach czekoladowego labiryntu LOACKER porusza się zgrabnie niczym primabalerina na deskach teatru Bolszoj

Nic tak dobrze nie smakuje w szary, jesienno – zimowy dzień, jak czekolada.
Odkryta przed wiekami przez Majów, dla większości do dzisiaj jest symbolem największej rozkoszy kulinarnej. Idealna na stres, na poprawę samopoczucia, ma również wiele medycznych zalet, zwłaszcza czekolada gorzka. Zawiera bowiem wysoką ilość przeciwutleniaczy, dzięki czemu korzystnie wpływa na kondycję serca. Ziarno kakaowe, z którego wyrabiana jest czekolada zawiera antyoksydanty, które neutralizują wolne rodniki, tym samym zapobiegając procesom starzenia się organizmu. Zmniejszają również prawdopodobieństwo zapadania na choroby układu krążenia i nowotwory. Czekolada zawiera też mnóstwo drogocennych pierwiastków, takich jak magnez, żelazo i potas. Zalecana jest szczególnie senną, zimową porą, gdyż zwiększa wydzielanie się endorfin oraz serotoniny, popularnie nazywanych hormonami szczęścia. Skutecznie pobudza rozleniwiony organizm, powodując uczucie zadowolenia.
LOACKER łącząc czekoladę z chrupiącym wafelkiem stworzył idealnie dobraną parę. Małe, kwadratowe, czekoladowe przekąski to wyjątkowe uzupełnienie smakowych kolekcji QUADRATINI.
Ciasteczka LOACKERA nie zawierają żadnych środków konserwujących, barwników oraz ulepszaczy smakowych. Co najważniejsze, nie zawierają tłuszczy trans (właściwa nazwa – izomery trans kwasów tłuszczowych), które powstają podczas procesów utwardzania olejów roślinnych. To szczególnie niebezpieczne dla zdrowia tłuszcze, które odpowiadają za szybkie przybieranie na wadze oraz zwiększenie ryzyka choroby niedokrwiennej serca.
LOACKER od początku istnienia kieruje się mottem „lekko, naturalnie, smacznie”. Zatem z czystym sumieniem i bez zbędnych wyrzutów możemy kosztować te pyszne wafelki. Przekładane czekoladową masą wafelki są idealną alternatywą dla popcornu jedzonego w kinie, chociażby ze względu na bajeczny aromat. Stanowią też wyśmienity dodatek do kawy o każdej porze dnia, sprawiając, że ta codzienna czynność stanie się wyrafinowaną i wyjątkową chwilą. Są w końcu idealną przekąską dla każdego.

125 gramowa paczka wafelków QUADRATINI kosztuje około 7 zł.

Dystrybutor: North Coast S. A.