Warzywa na patelnię po parysku

  • 3

Dzięki Warzywom na patelnię z przyprawą paryską już w 10 minut możesz poznać kulinarne gusta Francuzów.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Warzywa na patelnię po parysku
Firma Hortino wprowadza do swojej oferty mrożonek POLTINO trzy nowe smaki z serii „Warzywa na patelnię”: Warzywa z przyprawą rzymską, Warzywa z przyprawą paryską oraz Warzywa z przyprawą staropolską. Wybierz się w kulinarną podróż po Europie.

Spróbuj Warzyw na patelnię z przyprawą paryską. To doskonałe połączenie kalafiora, brokułów, fasoli szparagowej, marchewki i cebuli. Paryskiego szyku i smaku dodadzą zamknięte w saszetce specjalnie skomponowane przyprawy.

Nowa seria POLTINO - Warzywa na patelnię - to proste, a zarazem pożywne propozycje gotowych dań, skomponowane z warzyw, pochodzących wyłącznie z polskich upraw. Wystarczy otworzyć opakowanie i wyjąć saszetkę z przyprawami. Na patelni rozgrzać 2 łyżki oleju roślinnego, wsypać zawartość opakowania (bez rozmrażania) i smażyć ok. 10 minut często mieszając. Pod koniec smażenia wsypać przyprawy z saszetki i dokładnie wymieszać. Podawać na gorąco. Warzywa na patelnię POLTINO smakują wyśmienicie jako danie samodzielne lub w zestawie z mięsem.