Wielkanoc w Tunezji lub na Kanarach

  • 1

Święta Wielkanocne to okres, który śmiało możemy połączyć z wypoczynkiem w ciepłych krajach.

         
ocena: 3/5 głosów: 5
Wielkanoc w Tunezji lub na Kanarach
To okres, w którym chcemy się wyciszyć i odpocząć. W tym roku kalendarz nam pomaga! Święta wypadają w połowie kwietnia, co ułatwia zaplanowanie  słonecznego wypoczynku w bliskich i ciepłych kierunkach. Kwietniowa pogoda sprzyja zwiedzaniu, rozkoszowaniu się wiosennym słońcem na ciepłych już plażach, czy też uprawianiu sportów wodnych.
Na tygodniowe wyjazdy wielkanocne internetowe biuro podróży Fly.pl poleca dwa kierunki – są nimi Tunezja i Wyspy Kanaryjskie. Tam każdy znajdzie coś dla siebie od lubiących leniuchowanie po aktywnych amatorów sportów wodnych.

…dlaczego nie spędzić Wielkanocy w Tunezji?


Wyjazd do Tunezji w cenie od 990 zł za 1 tydzień z 2 posiłkami dziennie w 3 gwiazdkowym hotelu, oferuje możliwość spędzenia czasu w ciepłym miejscu za bardzo przystępną cenę. Temperatura w okresie Świat Wielkanocnych waha się w Tunezji w granicach od 16 do 20C. To czas kiedy przyroda budzi się do życia. „Długie, piaszczyste plaże kuszą urlopowiczów do spacerów, brak tłumów w hotelach i szeroki wybór potraw w hotelowych restauracjach pozwala na rozkoszowanie się urlopem jeszcze przed szczytem sezonu, co niewątpliwie sprawia, że urlop będzie sprzyjał spokojnemu odpoczynkowi i oderwaniu się od rzeczywistości.” – mówi Wojciech Żołądkiewicz z fly.pl. Przyjemna temperatura powietrza umożliwi zwiedzanie, dzięki czemu w spokoju i komfortowych warunkach poznamy zakątki Tunezji.

….dlaczego nie spędzić Wielkanocy na Kanarach?


W malowniczych zakątkach Wysp Kanaryjskich, nazywanych też wyspami wiecznej wiosny łatwiej będzie zapomnieć o bożym świecie. Temperatura bowiem nie powinna przekroczyć 25C. „Popularne Kanary nazywane są nie bez przyczyny wyspami kontrastów. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Miłośnicy windsurfingu i kite-surferzy poszaleją na deskach na Teneryfie (od 2280 zł/osoba, tydzień z All inclusive) z i Fuerteventurze, (od 2130 zł/osoba, tydzień z 2 posiłkami dziennie) miłośnicy wędrówek pieszych mogą aktywnie spędzić urlop na Lanzarote (od 2390 zł/osoba, tydzień z 2 posiłkami dziennie), czy Gran Canarii (od 2700 zł/osoba, tydzień z 2 posiłkami dziennie), plażowicze odpoczną na cudownych, piaszczystych plażach Fuerteventury, a miłośnicy przyrody i nieco spokojniejszego wypoczynku znajdą ciche zakątki pośród niskiej zabudowy La Palmy (od 2760 zł/osoba, tydzień bez wyżywienia) i La Gomery (od 3085 zł/osoba, tydzień bez wyżywienia).” – mówi Anna Zielińska z Fly.pl. Nie zabraknie również atrakcji dla wszystkich tych, dla których noc to okazja do imprez i zabawy. Niezliczone kluby i dyskoteki Gran Canarii i Teneryfy kuszą mnogością atrakcji i różnorodnością muzyki. Wszyscy jednak znajdą tu relaks i wspaniałą hiszpańską gościnność.