Wprost atakuje, Gessler się broni

Czy restauracje Magdy Gessler wymagają jak najszybszej rewolucji? Z lektury ostatniego numeru Wprost wynika, że zdecydowanie tak. Co na to restauratorka?

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Wprost atakuje, Gessler się broni
Stali czytelnicy tygodnika Wprost zauważyli na pewno pomysł magazynu na sukces – demaskacja interesów i życia prywatnego sławnych ludzi. W tym tygodniu przyszła kolej na Magdę Gessler, było nie było – byłą felietonistkę tygodnika (przeniosła się do konkurencji Wprost – Newsweeka).

Wprost zarzuca Magdzie Gessler, że zamiast jeździć po Polsce uczyć właścicieli restauracji jak zarządzać swoimi biznesami powinna bardziej zatroszczyć się o swoje restauracje. Sztandarową restaurację Gessler miał odwiedzić komornik, który zajął prawa majątkowe do niej i jej zyski z powodu długów właścicielki.

Artykuł wprost wylicza zadłużenie kolejnych restauracji Gessler, a także zauważa klapę jej pomysłu na sieć szybkich barów. Co na to bohaterka artykułu?

Magda Gessler w specjalnym oświadczeniu na łamach serwisu natemat.pl napisała: "Miałam prywatny dług niezwiązany z działalnością restauracji. Spłaciłam. W wyniku nieporozumienia do „Fukiera” zawitał komornik. I już mamy okładkę. Gdyby panowie dziennikarze wpadli wieczorem do „Fukiera”, zobaczyli jaki tam jest ruch, spojrzeli na ceny w menu, to by wiedzieli, że kwota, która ma „zrujnować” moje przedsięwzięcie kulinarne równa się sumie kilkudniowego utargu restauracji" – pisze restauratorka.

"Dziennikarze Wprost ubolewają nad moim losem. Zaniedbuję ponoć interesy pracując dla telewizji TVN. Redaktorzy znają się na biznesie? To śmiało, zróbcie tak, żeby gazeta szła jak woda, bez lipnych okładek z moim wizerunkiem i tekstów o wymyślonych kłopotach. A ja jednak piszę te słowa, bo uczuciowa taka jestem. I nie mogę moich „doradców” zostawić bez słowa rady i pocieszenia. Mam się dobrze, ciężka, dodatkowa praca dla TVN dostarcza mi ogromnej satysfakcji. Ale goście moich restauracji wiedzą, że są co najmniej tak samo ważni jak widzowie i bohaterowie moich programów i odwzajemniają moje uczucia."

Szukanie dziury w całym czy prawdziwe problemy? Czas pokaże.