Wszystko gra... także w kuchni!

  • 3

Już 6 maja na ekrany kin wchodzi długo wyczekiwana produkcja w reżyserii Agnieszki Glińskiej - musical "Wszystko gra". Znakomita obsada, choreografia przygotowana przez Agustina Egurrolę, zdjęcia Pawła Edelmana oraz największe polskie przeboje to gwarancja znakomitej zabawy!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Wszystko gra... także w kuchni!
Któż z nas, niezależnie od etapu życia na którym obecnie się znajduje, nie poszukiwał radości życia, szczęścia i miłości? Nie inaczej jest w przypadku bohaterek filmu "Wszystko Gra".

Trzy pokolenia kobiet, trzy historie, różne doświadczenia życiowe i... dążenie do spełnienia. To historia o miłości, jakiej jeszcze nie widzieliście - ze znakomitymi kreacjami Elizy Rycembel, Kingi Preis i Stanisławy Celińskiej!

W filmie nie zabrakło również akcentu kulinarnego - w jednej ze scen Stanisława Celińska przygotowuje zdrowy, zielony koktajl z koniczyny i lebiody, który odtwórczynie głównych ról spożywają podczas śniadania w ogrodzie.

Kadr z filmu "Wszystko Gra"
Zdjęcie: Next Film

Porywająca choreografia w wykonaniu najlepszych tancerzy, przygotowana przez samego Agustina Egurrolę na długo pozostanie w Waszej pamięci!

A to wszystko w rytmie niezapomnianych przebojów, które będziecie mogli usłyszeć w nowych aranżacjach. Nie zabraknie utworów takich wykonawców jak m.in. Maanam, T.Love czy Perfect!

Z okazji premiery musicalu przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną z pięciu płyt z wyjątkową ścieżką dźwiękową z filmu "Wszystko Gra"! Szczegółów szukajcie na naszym profilu na Facebooku!