Yuka Kinoshita - zje każde ilości i nie przytyje!

Dużo jeść, nie tyć i jeszcze na tym zarabiać. Brzmi jak marzenie. Poznajcie dziewczynę, która żyje właśnie w ten sposób. Przed Wami Yuka Kinoshita, dla której żadna ilość jedzenia nie jest zbyt duża.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Yuka Kinoshita - zje każde ilości i nie przytyje!
fot. Instagram//hkmicyclt
Yuka Kinoshita jest Youtoberką i profesjonalną „zjadaczką”. Pochodzi z Japonii, ma 31 lat i przez fanów nazywana jest „żarłoczną pięknością”. Na swoim kanale na Youtubie, na którym ma już ponad 2 300 000 subskrybentów (!), publikuje filmiki z wyzwaniami jedzeniowymi. Sama bierze w nich udział, przy okazji promując restauracje, w których się odbywają. Na tym właśnie zarabia.

Yuka jest drobnej postury i patrząc na nią w życiu nie zgadniesz ile jest w stanie zjeść. Na Youtubie znajdziemy m.in. filmik, na którym widać jak rezolutnie zajada 100 nugetsów, na innym 100 hamburgerów, na jeszcze innym 3 kg makaronu albo 5 dużych pieczonych kurczaków.


Zjedzenie 5,5 kg ryżu curry zajęło jej 35 minut, a z gigantycznym sushi uporała się w ponad 20 minut. W Internecie pojawiają się głosy powątpiewania w prawdziwość nagrań. Fani i przeciwnicy Yuki zastanawiają się czy po nagraniu filmu dziewczyna nie zwraca pochłoniętego jedzenia. Sama zainteresowania jednak stanowczo temu zaprzecza.

Kinoshita swoje oryginalne umiejętności tłumaczy niezwykłą anatomią żołądka, który potrafi ponoć rozciągnąć się do dużych rozmiarów i pomieścić te ogromne ilości jedzenia. Warto zwrócić uwagę na metabolizm dziewczyny, który musi być niesamowicie szybki i sprawny. Trudno jednak wyobrazić sobie, żeby utrzymanie takiej diety przez dłuższy czas było zupełnie obojętne dla jej organizmu.