Zgłoszenia do konkursu BlogerChef trwają!

  • 1

II edycja innowacyjnej inicjatywy dla blogerów - konkursu BlogerChef cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Zgłoszenia do kolejnych zadań miesięcznych napływają.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Zgłoszenia do konkursu BlogerChef trwają!
Poznaliśmy pierwszych półfinalistów

Zgłoszenia do pierwszego, listopadowego zadania konkursowego przesłało kilkudziesięciu autorów internetowych kulinarnych pamiętników. Jury pod przewodnictwem znanego szefa kuchni Mirka Drewniaka wyłoniło ośmiu półfinalistów, którzy spotkają się by ugotować swoje popisowe dania na żywo już w styczniu. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2014 r w hotelu Szafran**** w Czeladzi k. Katowic (www.hotelszafran.pl) i będzie miało charakter otwarty dla publiczności.

II półfinał w designerskim hotelu

Aktualnie trwa zbieranie zgłoszeń do drugiego zadania konkursowego, którego temat podany został na stronie internetowej konkursu oraz w aplikacji konkursowej znajdującej się na fanpage BlogerChefa (www.facebook.com/blogerchefpl). Blogerzy, których dania jury uzna za najciekawsze, zaproszeni zostaną na weekend pełen emocji do hotelu Poziom 511 Design Hotel**** & SPA w Podzamczu k. Ogrodzieńca na Jurze krakowsko-częstochowskiej (www.poziom511.com). Obiekt zachwyca nie tylko wystrojem, ale także autorską kuchnią Pawła Pyry – szefa kuchni, którego popisowe dania pojawiły się na kolacji podczas finału I edycji konkursu BlogerChef.

Sukcesywny rozwój

Na półfinalistów tegorocznej edycji BlogerChefa czeka jeszcze więcej niespodzianek niż rok wcześniej. Program integracyjny podczas półfinałów zostanie znacząco rozszerzony. Sam konkurs, mimo niezmiennej konwencji, sukcesywnie rozwija się i staje się bardziej rozpoznawalny. Coraz głośniej o nim w radiu i telewizji. W księgarniach całej Polski jest też do kupienia książka z przepisami uczestników I edycji, zatytułowana „BlogerChef. W sieci przepisów”. To idealny prezent na święta dla miłośników blogów kulinarnych!

        https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/30/imgQThxwx.jpg

Jeszcze więcej jeszcze lepszych nagród

Druga edycja konkursu BlogerChef to również większa pula, jeszcze ciekawszych nagród. Nagrodą główną jest marzenie każdego blogera czyli topowy Cooking Chef - rewelacyjny robot kuchenny od Kenwooda. Poza tym wśród upominków dla uczestników znajdziemy doskonały sprzęt kuchenny marki Fiskars oraz niespodzianki od sklepu Home&You. Ponadto zwycięzca konkursu weźmie udział w zaawansowanym kursie fotograficznym ufundowanym przez AkademieFotografi.pl.

                         https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/12/30/imggbG5Km.jpg

Konkurs BlogerChef – innowacyjny konkurs kulinarny skierowany do blogerów. Pierwszy etap obejmuje zgłoszenia internetowe poprzez aplikację na Facebooku. Drugi etap to półfinały z gotowaniem na żywo, w najlepszych w Polsce obiektach hotelowo-restauracyjnych. Do każdego półfinału zostaje zakwalifikowanych ośmiu blogerów, których zadaniem jest przygotowanie swojego autorskiego menu składającego się z dania głównego oraz przystawki bądź deseru. Blogerzy mają na to dokładnie godzinę i trzech innych blogerów do pomocy. Pięciu zwycięzców – finalistów zmierzy się w czerwcu o tytuł BlogerChefa.

Fanpage konkursu: www.facebook.com/blogerchefpl

Strona internetowa konkursu: www.blogerchef.pl