Czy Twój facet zmywa naczynia?

  • 8

Niejedna z nas zastanawia się, co zrobić, by mężczyzna naszego życia podejmował się tak prozaicznej czynności jak zmywanie.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Czy Twój facet zmywa naczynia?
Wyjeżdżasz w delegację i twój biedny mąż, chłopak czy brat zostaje sam? Boisz się, że po powrocie nie poznasz mieszkania, a w kuchni przerazi cię cały zapas waszych naczyń zalegający w zlewie? Pomyśl o tym wcześniej i zapobiegnij katastrofie.

Mało kto lubi zmywać, niestety jest to czynność, której nie unikniemy w codziennym życiu. Jednak czerwone dłonie i zapach płynu do naczyń nie są największą zmorą zmywających. To mało wytrzymałe gąbki, myjki i druciaki, które nie dają sobie rady z brudem, doprowadzają nas do szewskiej pasji za każdym razem, gdy zbliżamy się do pełnego zlewu. Dzięki gąbkom Soft Power nieskuteczne szorowanie i skrobanie odejdą w zapomnienie.

Na pewno wypróbowałaś już tysiące sposobów na zaschnięty tłuszcz czy przypaloną jajecznicę. Niestety, większość produktów do mycia nie jest przygotowanych do walki z tak trudnym przeciwnikiem. Nawet w towarzystwie świetnego środka do mycia naczyń myjki i druciaki zaczynają po prostu rozpadać się w rękach. Gąbki Soft Power marki to odpowiedź na nasze problemy z myciem naczyń. Są niezwykle wydajne i trwałe, a dzięki swojej strukturze działają naprawdę skutecznie. Z takim orężem nawet mężczyzna da sobie radę w kuchni.