Hawaje na patelnię

Hawaii, to kompozycja jarzyn, która zagwarantuje gościom inspirujące doznania smakowe na miarę jednego z najbardziej malowniczych archipelagów świata.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Hawaje na patelnię
Dostępne przez cały rok, ekonomiczne i szybkie w przygotowaniu, a dodatkowo doskonale zachowujące walory smakowe – to cechy mrożonek, które wpływają na ich rosnącą popularność wśród szefów kuchni. Warzywa na patelnię marki Felco dostarczą im inspiracji do przyrządzenia dań z różnych zakątków świata.

„Hawaii. Warzywa i owoce z ryżem na patelnię” – kompozycja jarzyn, która zagwarantuje gościom inspirujące doznania smakowe na miarę jednego z najbardziej malowniczych archipelagów świata. Hawaje to nie tylko wulkany i malownicze klifowe wybrzeża, ale także specyficzna kuchnia równie fascynująca jak warunki geograficzne tego regionu. Czerpie ona z tradycji polinezyjskiej, azjatyckiej i amerykańskiej, których symbolem są łagodne, pełne słodyczy, a jednocześnie wyraziste w smaku potrawy. Specyfikę hawajskich potraw odzwierciedla receptura mrożonki Felco. W jej skład wchodzą mrożone warzywa i owoce – kukurydza, groszek, marchew, por, ananas, a także blanszowany ryż i rodzynki nadające charakterystyczny słodki smak. Polecana wszystkim zwolennikom zbilansowanej diety! 

„Hawaii” jest dostępne w kartonie 2 x 2,5 kg lub kartonie 5 kg luz i kosztuje ok. 31 zł brutto. Produkty można kupić w specjalistycznych hurtowniach oraz centrach typu cash & carry.