Herbaty na chłody

  • 2

Gdy za oknem robi się zimno i ponuro, chętniej sięgamy po ciepłe napoje. Właśnie wtedy, aromatyczna herbata staje się niezastąpiona.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Herbaty na chłody
Z myślą o wielbicielach herbaty, sieć restauracji Jazz Bistro przygotowała dwie zupełnie wyjątkowe zimowe propozycje. Obie z nich, tak naprawdę pojawiły się w karcie już jakiś czas temu i szybko znalazły grono wiernych fanów. „Gdy wybieram się do Jazz Bistro, czy to na lunch, czy kolację, zawsze piję herbatę imbirową. Nie mam pojęcia jak jest przygotowana, ale smakuje wybornie. Próbowałam zrobić sobie podobną w domu, ale jest absolutnie nie do podrobienia. To coś co chyba nigdy mi się nie znudzi”- mówi Katarzyna Szumańska, stała klientka restauracji przy Pięknej. Niepowtarzalny smak „Herbaty imbirowej” tworzy kompozycja miodu, z imbirem, doprawiona pomarańczą i limonką. Tych, których ciężko przekonać do specyficznego, ostrego smaku imbiru, zainteresować może „Herbata Zimowa”. Jest bardziej słodka, ale nie pozbawiona, charakterystycznego smaczku. Zawdzięcza go kawałkom limonki, cytryny i pomarańczy, doprawionym aromatycznymi goździkami. Całość kompozycji zwieńcza odrobina soku malinowego. Amatorzy bardziej tradycyjnych smaków nie poczują się zawiedzeni. Czeka na nich szeroki wybór tradycyjnych herbat. Goście Jazz Bistro skosztować mogą odmian czarnych, zielonych, a nawet białych aromatyzowanych owocami i przyprawami z całego świata. Na szczególną uwagę zasługują propozycje firmy Harney & Sons, a wśród nich między innymi przepyszna mieszanka trzech typów cynamonu, skórki pomarańczowej oraz słodkich goździków. Herbata niepospolita i godna uwagi konesera.

Choć zima w mieście to dla wielu najtrudniejszy czas w roku, małe przyjemności, takie jak smakowa herbata z pewnością pomogą przetrwać ten trudny okres.

NU Jazz Bistro22/621 89 89
Jazz Bistro Gwiazdeczka22/887 87 64
Jazz Bistro Piękna22/627 41 51
Jazz Bistro w Antaresie22/444 02 02
Jazz Bistro w Landzie22/549 91 25
ZEN Jazz Bistro 22/ 447 25 00