Koniec z listami zakupów na kartkach!

  • 5

Dobrze zaplanowana lista to podstawa udanych zakupów, która gwarantuje, że ze sklepu wyjdziesz szybko i z wszystkimi produktami, których potrzebujesz. Co jednak zrobić by mieć pewność, że zawsze będziesz ją mieć przy sobie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – listę zakupów Listonic!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Koniec z listami zakupów na kartkach!
fot. Fotolia
Jest 2016 rok i telefon już dawno przestał nam służyć jedynie do przekazywania wiadomości. Robimy nim zdjęcia, przeglądamy Internet, sprawdzamy drogę na mapach i gramy w gry. Najwyższy czas, by do telefonu przenieść swoje listy zakupów, tak by zawsze mieć je przy sobie i zapomnieć o zapominaniu! Do tego celu najlepiej wykorzystać polską listę zakupów Listonic, dzięki której będziemy mieć nasze listy zawsze pod ręką… Dosłownie!

Listonic umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie list oraz pozwala wysyłać je innym domownikom, tak by każdy miał dostęp do aktualnej listy sprawunków. Koniec z wysyłaniem esemesów i telefonowaniem do drugiej osoby w trakcie zakupów! Dodatkowo, aby korzystać z Listonic nie musicie nawet ręcznie wpisywać produktów - wystarczy, że je podyktujecie, a aplikacja rozpozna wypowiadane przez was słowa i na tej podstawie stworzy dla Was listę zakupów.

Dzięki Listonicowi w kilka sekund będziecie mogli zapisać listę zakupów niezbędną do wykonania przepisu znalezionego na Gotujmy.pl! Brak kartki i długopisu, kiedy traficie na interesujące danie lub deser już nigdy nie będzie problemem - wystarczy użyć przycisku „Zamień na listę zakupów”, który znajdziecie pod składnikami przy każdym przepisie!


Listonic
"Zmiana na listę składników" aplikacji Listonic pod składnikami przepisu na Gotujmy.pl

Odkrywaj nowe możliwości!

To jeszcze nie wszystko - synchronizacja pozwala na korzystanie z utworzonej przez Ciebie listy zakupów na każdym urządzeniu z zainstalowaną aplikacją Listonic. Niezależnie od tego gdzie jesteś i jakim urządzeniem dysponujesz, zawsze możesz z niej skorzystać i ją modyfikować!

Funkcja udostępniania w wygodny sposób pozwala podzielić się listą z innymi użytkownikami, dzięki czemu łatwo dokonasz podziału obowiązków i zyskasz pewność, że wszystkie zakupy będą zrobione!

Listonic zapamiętuje regularnie kupowane produkty, przez co szykowanie każdej kolejnej listy zakupów trwa  coraz krócej. Natomiast wygodna segregacja produktów na liście według sklepowych alejek sprawi, że szybko dojdziesz do kasy i bez problemu znajdziesz wszystkie produkty, których potrzebujesz!

Brak Ci pomysłu co przygotować na obiad, a lodówka świeci pustkami? Baza przepisów dostępna w aplikacji zainspiruje Cię, a porady wyświetlane pod listą zakupów poszerzą Twoją wiedzę na temat szeroko pojętych kulinariów!

Zapraszamy Was do korzystania z list zakupowych z aplikacją Listonic! Wyjście do sklepu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!
 
Pobierz aplikację Listonic za darmo:
lub skorzystaj z list zakupów na stronie http://www.listonic.com/content/pl/