Letnie koktajle, które możesz mieć zawsze pod ręką!

Koktajl z owoców lub warzyw to prawdziwa witaminowa bomba! Zobacz, możesz mieć je zawsze przy sobie.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Letnie koktajle, które możesz mieć zawsze pod ręką!
fot. Adobe stock

Soczyste koktajle na lato


Kiedy tylko na niebie pojawia się słońce – jesteśmy bardziej uśmiechnięci i pogodni. Wszystko za sprawą endorfin, które szaleją w naszych organizmach. Po ponurej zimie i przesileniu wiosennym, czas na coś przyjemnego. Niewątpliwie właśnie takim są wspólne wypady ze znajomymi i letnie smaki, na które czekamy z utęsknieniem. A gdyby udało się połączyć te dwie rzeczy i nie czekając na sezon, cieszyć się długo wyczekiwanymi owocami, gdziekolwiek mamy na to ochotę?

W lato rozkoszujemy się połączeniem wyjątkowych smaków. Królują smoothie, które chętnie serwujemy sobie na śniadanie czy przekąskę w ciągu dnia. Jednak nie zawsze mamy dostęp do świeżych, sezonowych owoców lub czas na przygotowywanie owocowych miksów. Dodatkowo taki koktajli ciężko wrzucić do torebki „na wynos” w obawie przed rozlaniem. Na szczęście teraz możemy cieszyć się wyjątkowym egzotycznym smakiem gdziekolwiek zapragniemy.

Smoothies o smaku mojito, margarity i pinacolady


Lubicie smak orzeźwiającego mojito, margarity czy pinacolady? Te trzy warianty to jedne z najpopularniejszych drinków, które teraz zamknięte zostały w opakowaniach DayUp Pearls Summer Edition. Na bazie tych popularnych smaków powstała zdrowa alternatywa dla deseru, która pozwoli nam cieszyć się smakiem letnich owoców już teraz.
  • Orzeźwiające mojito ma w składzie limonkę oraz miętę,
  • słynna margarita to mix truskawki, banana i limonki z nutką bazylii,
  • egzotyczna pinacolada to połączenie banana, ananasa i kokosa.
Smoothie Margarita DayUpMus MojitoDayUp Pinacolada

Wszystkie warianty uzupełnione zostały musem z jabłek i rodzynek połączonych ze śmietanką kokosową oraz tapioką, które doskonale urozmaicają konsystencję deseru. Produkty DayUp nie zawierają sztucznych substancji zapachowych, barwników, polepszaczy smaków oraz konserwantów. Do ich wyrobu nie użyto cukru, słodzików czy syropu glukozowego. A dzięki opakowaniu typu pouch idealnie sprawdzą się podczas wiosennych i letnich wyjazdów czy spotkań z przyjaciółmi. Można zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie i cieszyć się zdrowym deserem gdziekolwiek mamy na to ochotę.

Już za chwilę, już za moment będziemy cieszyć się wszystkimi urokami lata. Zaczną się wycieczki nad wodę, gdzie wraz ze znajomymi spędzimy kolejne niezapomniane chwile. Tak naprawdę nie trzeba wcale dużego wkładu i szczególnej inwencji twórczej, by zwykły wypad nad jezioro zamienił się w fajną imprezę w plenerze. Wystarczy zabrać ze sobą pozytywnych ludzi, zdrowe przekąski i fajną muzykę. To co? Gotowi na letnie wojaże? Więcej na http://dayup.eu/