Martini wspiera Ferrari

  • 1

Grupa Bacardi-Martini od 2 lat wspiera team Ferrari, ale historia związków Martini ze światem emocjonujących wyścigów sięga czterdziestoletniej historii Martini Racing.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Martini wspiera Ferrari
Z Formułą 1 związany jest także Michael Schumacher, ambasador kampanii społecznej Grupy Bacardi-Martini pt. „Don’t drink and drive”, tłumaczonej - „Piłeś, nie jedź”.

Po emocjonującym GP Chin Ferrari jest leaderem w klasyfikacji konstruktorów. Tuż przed ostatnimi eliminacjami, włoska stajnia ma ogromne szanse na zwycięstwo. Przed nami ostatnie GP - w gorącej atmosferze pięknej Brazylii. Po wyścigach – Martini ® zaprasza na Grand Prix smaku i dobrej zabawy na miarę karnawału w Rio.
Międzynarodowy tor w Szanghaju po raz kolejny przyniósł szczęście teamowi Scuderia Ferrari. Po niedzielnym wyścigu, Ferrari wysunęło się na prowadzenie w rankingu konstruktorów. Za nim jest McLaren, plasujący się na drugiej pozycji ze stratą 11 punktów.

Teamowi Ferrari i jego kierowcom jak zawsze towarzyszy światowa klasa. Felipe Massa jest drugi w ogólnym rankingu kierowców i jest o nim głośno. Brazylijczyk ma duże szanse na zdobycie tytułu najlepszego kierowcy Formuły 1 w tym sezonie, tym bardziej, że podczas ostatniego GP będzie walczyć w rodzinnym kraju. Niezawodny doping brazylijskich kibiców z pewnością pomoże zdobyć Massie ponowne zwycięstwo na torze Autodromo Carlom. Teraz, na powtórzenie tego wyczynu czekają zarówno fani włoskiego teamu Ferrari jak i Martini.