Niesamowite restauracje

Podziwialiśmy już galerię zdjęć niezwykłych miejsc, w których można nie tyle zjeść, ile podziwiać wspaniałe widoki. Oto ciąg dalszy wspaniałych restauracji świata. Zapraszamy do oglądania!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Niesamowite restauracje
fot. www.blog.qtravel.pl
Zwykłe restauracje to przy nich nudne miejsca bez wyrazu. Kto choć raz jadł w takich miejscach jak te, zaprezentowane poniżej, na pewno będzie chciał tam wrócić. To naprawdę wyjątkowe lokale, które budzą podziw.

Kiedy polecamy komuś jakiś lokal bierzemy pod uwagę dobre jedzenie, cenę i obsługę. A co wzięlibyśmy pod uwagę tutaj? Na pewno wspaniałe widoki z okna lub tarasu. Ciekawe, co Wy sądzicie na temat tych restuaracji? Chcielibyście zjeść tam obiad lub napić się wina?

1.The Labassin Waterfall Restaurant na Filipinach

Restauracja znajduje się nad dole wodospadu niedaleko San Pablo (prownicja Quazon) na Filipinach. Goście mogą podziwiać wodospad oraz słuchać śpiewu ptaków konsumując dania brodząc po kostki w wodzie. To się nazywa być blisko natury! Co sądzicie o tej restauracji? Podoba Wam się? Chcielibyście tam zjeść obiad?

            restauracja
            Źródło: www.blog.qtravel.pl

2. Restauracja Fangweng w Chinach

Lokal ten mieści się w jaskini w odległości kilkunastu kilometrów od miasta Yichang nad rzeką Jangcy. Podłoga resturacji wisi ponad kilkaset metrów nad ziemią! Z tarasu można podziwiać rzekę Jangcy. Widok na pewno zapiera dech w piersiach. A Wam podoba się pomysł restauracji w jaskini? Podzielcie się swoimi odczuciami!

          restauracja w Chinach
         Źródło: www.blog.qtravel.pl

3.Huashan Teahouse w Chinach

Aby dostać się do tej restauracji trzeba pokonać drogę, która obfituje w różne niespodzianki. To wszystko po to, by skosztować niezwykłej chińskiej herbaty! Najpierw należy pokonać górę, na której znajdują się tak zwane "Niebiańskie schody". Podczas tej wędrówki można obserwować wspaniałe widoki.

Kiedy już po wielu perypetiach dostaniemy się do odpowiedniej bazy, stamtąd czeka nas wspinaczka. Pokazana ona jest na fotografii obok zdjęcia restauracji. Podoba się Wam? Czy Wy zdecydowalibyście się na taką wędrówkę, by do tego miejsca dotrzeć? Czekamy na Wasze opinie!

        restauracja Chiny
         Źródło: www.blog.qtravel.pl

4.Lainio Snow Village Restaurant Ice w Finlandii

Trzeba przyznać, że to naprawdę niezwykłe i magiczne miejsce. Ma w sobie to "coś". Lainio Snow Village Restaurant Ice w Finlandii jest celem podróżników z całego świata. W restauracji można zjeść tylko i wyłącznie zimne posiłki. Ale kto nie ma ochoty na smaczny lodowy deser i to jeszcze w takim miejscu?

Mimo, że miejsce to całkowicie wykonane jest z lodu nie można mu odmówić tego, że jest bardzo przytulne. A co Wy uważacie? Zabralibyście tam ukochaną osobę?

       restauracja w Finlandii
      Źródło:www.blog.qtravel.pl

Te restauracje to naprawdę wyjątkowe miejsca, w których właściwie każdy chciałby się znaleźć. A może w Polsce znajdują się podobne restauracje? Może takie, które zaskakują swoją oryginalnością? Jeżeli słyszeliście o takich miejscach, to zachęcamy do podzielenia się z nami.


Przeczytaj więcej o właściwościach czarnych jagód >>>