Co ciekawego można zrobić z jedzenia?

  • 5

Produkty spożywcze mogą być prawdziwymi dziełami sztuki. Zapraszamy Was do obejrzenia galerii niezwykłych zdjęć, która na pewno rozpali Wasze zmysły!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Co ciekawego można zrobić z jedzenia?
fot. www.fivka.pl

To, że jedzenie to tworzywo artystyczne jest faktem niezaprzeczalnym. W tej galerii prezentujemy Wam zdjęcia dotyczące artystycznego jedzenia. Co jeszcze ciekawego można z niego zrobić, a czego jeszcze nie widzieliście? Te fotografie pokazują jedzenie z artystycznej, ciekawej i oryginalnej perspektywy. 

1. Perkusja z puszek

Puszkowa perkusja w tym wypadku służy wyłącznie do podziwiania, bo chyba trudno byłoby na niej grać. Jeżeli myśleliście, że puszki nadają się wyłącznie do wyrzucenia, macie teraz dowód, że mogą się jeszcze przydać i to w niebanalny sposób. Autor tego instrumentu wykazał się niebywałą oryginalnością oraz pomysłowością.

Zastanówcie się, co jeszcze można byłoby z takich puszek zrobić? Czy jeszcze jakieś inne instrumenty mogłyby powstać? Jeżeli coś wymyślicie podzielcie się z nami, zapraszamy do komentowania.

                      perkusja z puszek
                      Źródło: www.fivka.pl

2. Słodkie brokuły, por i fasolka szparagowa

W rzeczywistości wcale nie słodkie, ale na tym zdjęciu w sam raz do schrupania. Brokuł obtoczony słodkimi, malutkimi kuleczkami nie wygląda wcale jak znane nam warzywo i na pewno tak nie smakuje. To samo por. Lubicie kwaśne, kolorowe żelki? Okazuje się, że są idealne nie tylko jako przekąska, ale spokojnie można wykorzystać je jako liście pora.

Prawda, że pomysłowo? Na ostatnim zdjęciu możemy dostrzec fasolę szparagową, która zamiast zielonych ziarenek ma je kolorowe i słodkie. Podobają się Wam takie wariacje na temat jedzenia? Trzeba przyznać, że strasznie miło się to ogląda.

                                              ser, brokuły i fasola
                                              Źródło: www.fivka.pl

3. Chlebowa puszka

Tutaj mamy bardzo proste zdjęcie, a nim puszka. Nie jest to jednak pusta puszka, tylko puszka umieszczona w chlebie. Trzeba przyznać, że to dość pomysłowe rozwiązanie, prawda? Chcielibyście napić się napoju z takiej puszki? Może nie jest to jakieś wybitne dzieło sztuki, ale pomysłowość i wyobraźnia twórcy tego zdjęcia muszą być naprawdę wielkie.

                          puszka w chlebie
                          Źródło:www.fivka.pl

4. Ściana z oponek

To rozwiązanie jest dosyć ciekawe. Cała ściana pokryta chrupiącymi i okrągłymi oponkami? Czemu nie! Każde z dzieci ma możliwość poczęstowania się i zjedzenia tych słodkich pyszności. Jak wiadomo dzieci lubią słodycze. Co myślicie o tym? Podoba Wam się? Nie da się ukryć, że autor tego pomysłu wykazał się naprawdę niezwykłą wyobraźnią.

                      ściana z oponek
                 Źródło: www.fivka.pl

Jak widać jedzenie daje wiele możliwości artystycznych. I to wcale nie koniec, bo pomysłów i zdjęć, jak w inny sposób zaprezentować to, co jemy, powstało bardzo wiele. Jeśli macie jakieś oryginalne propozycje, co można zrobić z jedzenia, to zapraszamy do pisania o tym w komentarzach!


Odkryj przepis na fasolkę szparagową z kurczakiem >>>