WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Poznaj wielkanocne inspiracje od Lindt!

Nie masz pomysłu na wiosenne dekoracje? Razem stworzymy Wielkanoc w jej najsłodszej postaci! Lindt we współpracy z Green Canoe zaprasza na wspólną podróż w poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Poznaj wielkanocne inspiracje od Lindt!
fot. serwis prasowy Lindt
Pisanki oraz bazie to nieodłączny element przypominający nam o zbliżających się świętach. Na dworze widać już pierwsze oznaki wiosny, dzieci z zapałem dekorują jajka, które potem stanowić będą jedną z wielu dekoracji wielkanocnych. Wszyscy uwielbiamy czekoladowe zajączki i pisanki, które nie tylko wyśmienicie smakują, ale i cieszą oko. 

Świąteczny czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi jest bezcenny, dlatego koniecznie zadbaj, by był niepowtarzalny. Postaw na odpowiednią oprawę, która wprawi was w wiosenny nastrój. W tym celu wykorzystaj urok i niepowtarzalny charakter produktów Lindt. Zaskocz swoich bliskich subtelnymi i wyjątkowymi świątecznymi dekoracjami i co najważniejsze - sprawisz, że nadchodząca Wielkanoc będzie naprawdę słodka!
 
 

 
 
Zainspiruj się wielkanocną ofertą od Lindt
Na tegoroczną Wielkanoc Maitres Chocolatiers Lindt przygotowali wiele świątecznych specjałów, a wśród nich najważniejszym jest Złoty Zajączek Lindt. Stworzony z wyśmienitej, mlecznej czekolady, ma niepowtarzalny kształt i unikalny dzwoneczek.

Zajączek zaspokoi gusta najbardziej wymagających miłośników czekolady. Może być słodkim i miłym upominkiem świątecznym dla najmłodszych i dorosłych. Ponadto będzie piękną, złotą dekoracją koszyków wielkanocnych, a także doda klimatu świątecznego na stole.

Lindt wzbogaca swoja ofertę Wielkanocna o kolejne formaty opakowań z jajeczkami. Lindt to również niepowtarzalna receptura – pralinka łącząca czekoladę o dwóch konsystencjach: otoczkę z wyśmienitej czekolady Lindt, a w niej delikatnie rozpływające się czekoladowe nadzienie. Lindor to coś więcej niż czekoladowa pralinka – to intensywne doświadczenie delikatności i jedwabistości czekolady. 
 
Święta to doskonały czas, by popisać się zdolnościami dekoracyjnymi. Piękna zastawa, serwety, pisanki czy kolorowe ozdoby sprawią, że śniadanie wielkanocne czy rodzinny obiad staną się jeszcze bardziej niezwykłe. Dodatkowo słodkie dekoracje będą miłą niespodzianką dla naszych gości! Zainspiruj się pomysłami Lindta!