Kasza niejedno ma oblicze

  • 3

Najwyższy czas zmienić swoje myślenie o kaszy! Nudny dodatek do obiadu? Ależ skąd! Zobaczcie, jak wiele kulinarnych możliwości daje kasza!

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Kasza niejedno ma oblicze
fot. Samo Sedno

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich pasjonatów gotowania! Autorzy bloga Gotowaniezpasja.pl - Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz - dzielą się 105 przepisami na wyśmienite potrawy z kaszą w roli głównej.

Oprócz klasycznych dań, w książce "Kipi kasza" znajdziecie wiele kulinarnych perełek, którymi będziecie mogli zaskoczyć swoich Gości, a niejedno smakowe połączenie kaszy z innymi składnikami zadziwi Was samych!

Warto wspomnieć o tym, że książka zadowoli zarówno wegetarian (prawie trzy czwarte przepisów to propozycje bezmięsne!), a także osoby na diecie bezglutenowej - prawie połowa przepisów nie zawiera tego składnika.

Osoby dbające o siebie również będą usatysfakcjonowane, gdyż dania przedstawione w książce wiążą się z ideą zdrowego stylu życia i slow food; istotny może okazać się też fakt, że z przepisami Pawła Łukasika i Grzegorza Targosza poradzą sobie nawet kulinarni amatorzy!

                                       KIPI KASZA


Dowiedz się, dlaczego warto jeść kasze >>>