Konkurs - Fioletowe odcienie lata

  • 2

Weź udział w wyjątkowym konkursie na koniec lata! Przygotuj danie z produktem o fioletowej barwie i zdobądź nagrodę!

Pod koniec lata liście drzew zyskują nowe barwy: złota, brązu i czerwieni, a na naszych talerzach witamy kolor fioletowy! Śliwki, bakłażany, figi, jeżyny, winogrona, fioletowe kalafiory, cebula i ziemniaki - niech staną się podstawą kuchni!

Jeśli lubisz warzywa i owoce w fioletowych barwach, koniecznie weź udział w naszej zabawie konkursowej! Najciekawsze przepisy zostaną nagrodzone.

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na danie z wykorzystaniem warzywa i/lub owocu w kolorze fioletowym
2. Przepis ze zdjęciem dodaj za pomocą naszego formularza, wybierając z listy konkursów "Konkurs - Fioletowe odcienie lata"

dodaj przepis


Pamiętaj, barwa wybranego przez Ciebie produktu nie może zostać uzyskana poprzez zabarwienie za pomocą barwnika sztucznego czy naturalnego. Musi być fioletowy z natury! Nie musisz ograniczać się do wyboru jednego z wymienionych wyżej produktów, czekamy także na przepisy z wykorzystaniem innych warzyw i owoców w fioletowym kolorze.

Nie przejmuj się, jeśli w wyniku obróbki termicznej produkt, którego użyjesz zmieni kolor. Mamy świadomość tego, co może zadziać się podczas gotowania!

Nagrody:

Przygotowaliśmy dla Was 5 książek autorstwa Karoliny Polkowskiej "Placki niebanalnie":
 
placki niebanalnie


Docenimy wyobraźnię, sposób prezentacji i oryginalność!

Konkurs trwa od 24 sierpnia do 16 września 2018 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 28 września 2018 r.

regulamin konkursu

Znaleźliśmy 83 przepisów w konkursie: Konkurs - Fioletowe odcienie lata