Niesamowite warzywno-owocowe zwierzęta

  • 2

Takich zwierząt na pewno nigdzie nie widzieliście! Zapraszamy do obejrzenia tych warzywnych i owocowych dzieł sztuki. Na pewno Was zachwycą.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Niesamowite warzywno-owocowe zwierzęta
fot. www.joemonster.org

Podziwialiśmy już wspólnie galerię, w których artyści prezentowali niesamowite rzeźby głównie z owoców. Teraz czas na warzywa w roli głównej, bo i pojawi się tutaj jedna fotografia owocu. Troszkę w innym stylu, ponieważ na tych zdjęciach możecie zaobserwować rozmaite scenki rodzajowe. Każdy z tych obrazków o czymś opowiada. I każdy zachwyca. Może te fotografie staną się inspiracją dla innych?

1. Pingwiny (prawdopodobnie z Madagaskaru)

Tutaj możemy zaobserwować doskonałe wykorzystanie warzywa, którym jest bakłażan. Widzimy również pewnego rodzaju scenkę. Być może jest to rozmowa pingwinów na temat spraw, które są ważne dla ogółu? Jeden mówi, reszta słucha. W pierwszym momencie można się pomylić i uznać, że prezentowane warzywa są prawdziwe! A Wy? Jakie macie wrażenia? Też Was to zachwyciło?

            pingwiny, kabaczek
           Źródło: www.joemonster.org

2. Żabki, czyli: "Uwaga! Zbliża się bocian!"

I możemy podziwiać kolejną scenę. Tym razem są to żaby, które wyglądają na nieco zdezorientowane. Warto zauważyć, że oprócz tych płazów, które zostały stworzone z warzyw, dodatkowo otrzymujemy ciekawy obraz. Żaby coś sobą mówią, jakoś się zachowują. I to właśnie można dostrzec na tych zdjęciach. Przyznacie sami, że to właśnie jest niesamowite! A kto zgadnie jakie warzywo wykorzystano, by stworzyć żaby? O odpowiedzi poproszę w komentarzach!

           awokado, żabki
          Źródło: www.joemonster.org

3. Huśtawka? Czemu nie!

Na tym obrazku widzimy dwie pieczarkowe osoby, które to za pomocą rabarbaru urządziły sobie przednią zabawę. Możemy zaobserwować jak huśtają się na huśtawce, a jeden z nich widocznie jest trochę przestraszony, że jego kompan znalazł się tak wysoko w górze. Kto by pomyślał, że coś takiego może powstać z pieczarki. A Wy co myślicie o tej scence? Być może macie inne pomysły na odczytanie tego, co sobą prezentuje?

           pieczarki, rabarbar, huśtawka
          Źródło: www.joemonster.org

4.Wściekła pomarańcza

I kolejna scenka. Tym razem widzimy dużą pomarańczę, która prawdopodobnie krzyczy na swoje dzieci, którymi są mandarynki. Trzeba przyznać, że i w tym wypadku autor był bardzo pomysłowy. A może wy sami spróbujecie wykorzystać dostępne owoce oraz warzywa i stworzyć coś takiego? To na pewno niezwykła frajda i wspaniała zabawa.

           pomarańcza i mandarynki
          Źródło: www.joemonster.org

5. Zielona świnka

Na tym obrazku możemy z kolei podziwiać ogórkową świnkę. Prawda, że bardzo pomysłowo zrobione? Świnka wydaje się nawet nieco smutna albo zamyślona.

           ogórek, świnka
          Źródło: www.joemonster.org

Na wszystkich tych fotografiach można dostrzec przede wszystkim jedno: niezwykłą wyobraźnię autora, który stworzył te zwierzątka. Zrobić coś takiego to jedno, a wymyślić to drugie. Bardzo miło i przyjemnie ogląda się te fotografie. A Wy, jakie macie wrażenie?

Pomysł na faszerowane kabaczki >>>