Przepisy na obiad z Happy Detoks

  • 1

Zacznij żyć zdrowo! Odżywiaj się świadomie, dbaj o swój organizm utrzymując jednocześnie w doskonałej kondycji emocje i umysł. To prostsze niż myślisz - dzięki metodzie opracowanej przez Kasię Bem odniesiesz sukces!

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Przepisy na obiad z Happy Detoks

Metoda opracowana przez Kasię Bem to trwający 10 dni program łączący zasady zdrowego odżywiania z medytacją i odpowiednio dobranymi ćwiczeniami - pomaga oczyścić organizm i przywraca mu równowagę. Spróbujcie - gwarantujemy, że poczujecie się wspaniale i będziecie chcieli utrzymać ten stan jak najdłużej!

Nie od dziś wiadomo, jak ważną rolę w utrzymaniu dobrej figury i kondycji odgrywa odżywianie. Na podstawie przepisów proponowanych przez Kasię Bem możecie przygotować wspaniały, kolorowy, zdrowy, sycący a jednocześnie lekki obiad składający się z dwóch dań.
 
   Kasia Bem, Miska jaglana

Zmiana nawyków żywieniowych zazwyczaj kojarzona jest z frustracją spowodowaną wewnętrznymi zakazami i nakazami, co wolno jeść a czego nie. Poczucie rezygnacji z przyjemności jaką daje jedzenie dodatkowo wzmaga uczucie niepokoju.

Między innymi dlatego zdrowy styl życia tak rzadko kojarzony jest z poczuciem szczęścia - przede wszystkim przez tych, którzy nigdy w życiu nie próbowali niczego zmieniać. Kasia Bem udowadnia, że można zdrowo żyć i być zadowolonym!

Zupa krem z cukinii
Lekkostrawna i niskokaloryczna, o intensywnie zielonym kolorze to doskonały pomysł na pożywny, szybki posiłek.Miska jaglana koperkowo-miętowa
Idealna na lato! Odświeżające danie, którego bazą jest kasza posiadająca fantastyczne właściwości odkwaszające i odtruwające organizm. Zobaczcie!Zobacz: Co robić by trzymać się prosto? >>>