Rozpocznij dzień z Happy Detoks!

  • 1

Kasia Bem, autorka książki „Happy Detoks” proponuje swoim Czytelnikom dziesięciodniowy program oczyszczający, który pozytywnie wpłynie nie tylko na ciało, ale także na umysł i emocje.

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Rozpocznij dzień z Happy Detoks!

Tytułowy Happy Detoks to program łączący nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu, zgodnie z którą odpowiednie ćwiczenia, oddech i medytacja w połączeniu z właściwym odżywianiem traktowane są jako źródło zdrowia, urody i długowieczności. Któż z nas nie chciałby czuć się świetnie w swoim ciele? Nie na darmo mówi się przecież, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Przy pierwszym zetknięciu z książką możecie dziwić się, dlaczego przy większości przepisów widnieje słowo ‘happy’ (skojarzenie z tytułem książki samo przychodzi na myśl). Zachęcamy Was do zapoznania się z filmami, dzięki którym przygotujecie doskonałe pyszności proponowane przez Kasię - wtedy nie będziecie mieć wątpliwości, że ‘happy’ nie nawiązuje jedynie do tytułu książki czy samego programu.

Nie sposób nie uśmiechać się, oglądając Kasię w kuchni, patrząc jak powstają jej zdrowe, smakowite pyszności. Nie mamy wątpliwości, że po zjedzeniu oprócz uczucia sytości poczujecie… szczęście!

   Kasia Bem, Zielony Koktajl

Wszyscy wiemy, jak ważnym posiłkiem jest śniadanie, którego zadaniem jest dostarczać energii na cały dzień. Jeśli oprócz wartości odżywczych we właściwych proporcjach będzie dodatkowo cieszyć oczy (o podniebieniu nie wspominając) możemy chyba pokusić się o stwierdzenie, że mamy do czynienia ze śniadaniem idealnym. Taka właśnie jest proponowana przez Kasię Bem Happy jaglanka z musem!Doskonałym pomysłem na drugie śniadanie jest koktajl z warzyw i owoców. To naprawdę niesamowite, że w kilka minut, z kilku (łatwo dostępnych) składników można stworzyć coś tak smacznego i zdrowego! Taki napój ma moc - pozwala czuć się lekko, jednocześnie dostarczając siły i energii na dalszą część dnia. Zobaczcie!Polecamy: Jak medytować? Instrukcja video krok po kroku >>>