Happy Detoks i słodkości? Tak!

  • 3

Stworzony przez Kasię Bem dziesięciodniowy program oczyszczający ciało, umysł i emocje - Happy Detoks - to propozycja dla wszystkich, którzy pragną zmienić swoje życie i chcą czuć się dobrze w swoim ciele.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Happy Detoks i słodkości? Tak!

Myślenie o zmianie stylu życia z pewnością budzi wiele wątpliwości - zwłaszcza, jeśli początkowo główną motywacją i celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów.

Każdy, kto próbował choć raz walczyć z "wałeczkami" wie, że zawsze przychodzi moment, kiedy zwyczajnie dopada ochota na coś słodkiego. Niestety większość osób w tym momencie ulega swoim słabościom, borykając się później z wyrzutami sumienia i poczuciem braku "silnego charakteru".

Poważna decyzja o zmianie dotychczasowych nawyków, podjęta w sposób świadomy i odpowiedzialny nie może wiązać się z poczuciem straty! Decydując się na zastosowanie Happy Detoks gwarantujemy, że taka sytuacja nigdy więcej Wam się nie przydarzy. Jak to możliwe?

   Kasia Bem, Mus czekoladowy

To proste - w programie Happy Detoks znajdują się receptury dla łasuchów! Gwarantujemy, że będziecie zdziwieni zaskakująco prostymi przepisami na pyszności… bez dodatku cukru. Nie dość, że będzie słodko, to jeszcze zdrowo!

Dzięki dostarczaniu organizmowi słodkiego smaku za pośrednictwem zdrowych deserów, wraz z upływającym czasem Twoje ochota na tradycyjne słodycze będzie mniejsza - w końcu organizm całkowicie straci ochotę na bezwartościowy cukier. To naprawdę możliwe!


Dzięki metodzie Kasi Bem nie tylko zaczniesz zauważać zmiany w swojej figurze ale przede wszystkim odzyskasz radość życia i wspaniałe samopoczucie!

Sprawdź to: Wpływ medytacji na stres >>>