Takie niesamowitości mogą powstać z jedzenia

  • 4

Jedzenie może być niezwykłe i już nie raz mogliśmy się o tym przekonać. Tym razem prezentujemy kilka ciekawostek: nieskomplikowanych, ale robiących wrażenie. Zobacz, jak można zainspirować się jedzeniem!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Takie niesamowitości mogą powstać z jedzenia
fot. www.zszywka.pl
To, że z prostych produktów spożywczych mogą powstać niezwykłe rzeczy mieliśmy możliwość oglądać i podziwiać naprawdę wiele razy. Zadziwiające jest jednak fakt, iż to nie koniec, takich galerii jest naprawdę wiele.

Ludzie na całym świecie odkryli w jedzeniu wielki potencjał, bawią się nim na wiele sposobów
, tworząc coraz to dziwniejsze rzeczy.

Potrzebna jest tylko pomysłowość i naprawdę wielka wyobraźnia. Tym razem prezentujemy Wam zdjęcia jedzenia, z którego zrobiono parę niesamowitych figur. Są to proste rzeczy, które na pewno każdy z Was z łatwością by zrobił.

1. Tort z czachą

Czy ktoś z Was chciałby zjeść taki tort na urodziny? Hmm... pewnie to zależy od upodobań. W każdym razie jakaś osoba zapragnęła coś takiego zjeść. Pomysłowe i jednocześnie bardzo dobrze wykonane.

A czy Wy pieczecie takie torty? Niekoniecznie z czachą, ale na przykład z jakimiś innymi figurami, na przykład dla swoich dzieci? Jeżeli tak, to podzielcie się z nami!

              Tort z czaszką
              Źródło: www.zszywka.pl

2. Marchewkowe kwiatuszki

Oto prosty sposób na zrobienie czegoś kreatywnego z marchewki. Parę trików i gotowe. Mamy marchewkowe kwiatuszki. Ciekawy pomysł, jeśli chcemy na przykład udekorować sałatkę warzywną lub jakieś inne danie. Te kwiatuszki mają dużo uroku i taką dekoracją na pewno pozytywnie zaskoczymy domowników!

              Marchewkowe kwiatki
              Źródło: www.zszywka.pl

3. Wąż z tortu

Kolejny tort, tym razem cały jest wężem. Co sądzicie o tym? Cieszylibyście się z takiego tortu czy niekoniecznie? Na pewno większość z Was byłaby zaskoczona. Trzeba jednak przyznać, że musiał kosztować dużo pracy.

Wykonany został naprawdę z wielką starannością, wszakże na pierwszy rzut oka można by było się pomylić i potraktować go jako prawdziwego węża.

              Tort - Wąż
              Źródło: www.zszywka.pl

4. I na koniec kawałki lodu

Kawałki lodu, a w nich delikatne płatki kwiatów. To z kolei wygląda bardzo ładnie. Orzeźwiający napój, kawałki tak wyglądającego lodu i można się w pełni zrelaksować. A Wy co uważacie?

                    Niesamowite kostki lodu
                    Źródło: www.zszywka.pl

Jeżeli i Wy pieczecie torty, które wyglądem przypominają wizerunki zwierząt bądź bohaterów z bajek, koniecznie podzielcie się z nami swoimi pomysłami!


Odkryj przepis na wiosenną sałatkę z rzodkiewką i ogórkiem >>>