Walentynki w Złotych Tarasach

14 lutego centrum handlowe Złote Tarasy przypomni parom sentymentalne lata 20’ i 30’.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Walentynki w Złotych Tarasach
Tego dnia na pierwszym poziomie centrum zakochani będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkową fotografię na tle stylowych monideł. Pary preferujące aktywne spędzanie czasu mogą udać się na lodowisko przy Złotych Tarasach. Zabawie na lodzie towarzyszyć będą związane ze świętem Św. Walentego konkursy, w których będzie można wygrać zestawy kosmetyków Oriflame oraz nagrody Samsung. Obchody święta zakochanych na Złotej trwać będą od godz. 12.00 do 19.00.

W Walentynki monidła, czyli specjalne tła fotograficzne, umieszczone zostaną na pierwszym poziomie Złotych Tarasów w sąsiedztwie fontanny. Stając za nimi i umieszczając w nich swoje twarze zakochani staną się bohaterami zdjęć rodem z lat 20’ i 30’. Zdjęcia te otrzymają na pamiątkę w oryginalnej kopercie.

Miłosne przeboje będą towarzyszyć parom, które postanowią spędzić Walentynki aktywnie. Na wszystkich, którzy zdecydują się na zabawę na łyżwach czekają atrakcyjne konkursy, w których do wygrania będą cenne upominki.

Z okazji Święta Zakochanych również najemcy Złotych Tarasów przygotowali niespodzianki dla klientów centrum. Blisko 30 sklepów zaoferuje zakochanym atrakcyjne obniżki i rabaty, przykładowo Apart zorganizuje dla klientów konkurs „Miłość i Diamenty”, w którym wygrać będzie można 10 złotych zawieszek z diamentami oraz 15 bonów jubilerskich o wartości
100 zł, Hard Rock Cafe zaprosi pary na koncert miłosnych życzeń, któremu towarzyszyć będzie specjalne menu, Buduar de Luxe zaoferuje klientom 30% obniżkę cen czerwonej bielizny, a w sklepie Palmers przy zakupie kompletu bielizny będzie można nabyć dodatkową parę fig damskich w cenie 9 zł. Walentynkowa oferta zbiegnie się w czasie z ostatnim dniem wyprzedaży w centrum handlowym.