Warsztaty kulinarne dla zabieganych

Jak zdrowo, smacznie a zarazem szybko przygotować szybki posiłek uczyliśmy się razem z Katarzyną Skrzynecką na warsztatach z markami Bosch, Borges i Fit&Easy. Mamy też przepisy!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Warsztaty kulinarne dla zabieganych

Gośćmi drugich Warsztatów Kulinarnych dla zabieganych byli dziennikarze i blogerzy kulinarni. Zaproszenie organizatorów przyjęła również aktorka, piosenkarka - Katarzyna Skrzynecka, która na tę okazję przygotowała specjalną sałatkę swojego autorstwa. 


Wszyscy uczestnicy podzieleni zostali na 4 grupy i otrzymali bojowe zadanie - przygotować potrawy dla zabieganych według przepisów szefa kuchni - Konrada Birka.

Jednej z grup przypadło w udziale przyrządzenie sałatki autorstwa Katarzyny Skrzyneckiej, która nie tylko przyglądała się całemu wydarzeniu, ale również mocno angażowała w prace. Przepis na sałatkę znajdziecie tutaj >>>Bazą większości potraw były mixy sałat Fit&Easy, które idealnie wpisywały się w charakter tego spotkania. Wszystkie potrawy przygotowywane były na sprzętach marki Bosch w tym na blenderach i mikserach z nowej linii ErgoMixx, co zdecydowanie ułatwiało prace uczestnikom. Łatwość i wygodę przygotowywania potraw docenili chyba wszyscy!