

Proaktywnie dla Serca
Niechlubnym liderem, odpowiadającym za ponad 45% zgonów w Polsce, są niezmiennie choroby układu krążenia. Wychodząc naprzeciw tak złym doniesieniom powstał Ogólnopolski Program Walki z Cholesterolem „Proaktywnie dla Serca”.
Niechlubnym liderem, odpowiadającym za ponad 45% zgonów w Polsce, są niezmiennie choroby układu krążenia. Wychodząc naprzeciw tak złym doniesieniom powstał Ogólnopolski Program Walki z Cholesterolem „Proaktywnie dla Serca”.
Dziś w cyklu "Słodkie piątki" zapraszam do wspólnego przygotowania kolorowego ciasta na zimno.
Zielonabazylia.pl to sklep ze zdrową żywnością i miejsce, w którym znajdują się wyłącznie produkty naturalne, całkowicie wolne od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
Największy znawca serów w Polsce Gieno Mientkiewicz odsłania przed nami wszystkie tajemnice serów. Dowiedzcie się jak je podawać i jak jeść, oprócz tego pyszne przepisy Konrada Birka – magazyn Akademii Smaku Siemens.
BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu, która wyrusza tym razem w podróż po Europie – i nie tylko.
Książka, w której znajdziesz rady, które przydadzą ci się, kiedy skomplikowane przepisy zawiodą, horda gości wali do twoich drzwi, a Ty zastanawiasz się, co zrobić z fantazyjną książką kucharską.
Jak przetrwać w świecie, w którym wszystko jest made in China? Dzięki poczuciu humoru, miłości i chińskiemu piwu!
Dzisiaj w cyklu Bloger Tygodnia na nasze pytania odpowiada Renata Walczak, znana na gotujmy jako reanja, autorka bloga Mój dzień.
Z wielką przyjemnością z dnia na dzień stałam się wegetarianką – Marta Dymek uśmiecha się i poleca swoje wypróbowane przepisy.
Już jutro - 20 marca 2014 roku, poznamy zwycięzców III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Dzień z Podravką”.