Kuchenki mikrofalowe w kuchni

  • 4

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć wielofunkcyjnej kuchenki mikrofalowej, dzięki której szybko i łatwo przyrządzimy różnorodne potrawy.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Kuchenki mikrofalowe w kuchni
W dzisiejszych czasach, kiedy każda chwila jest dla nas niezmiernie cenna, staramy się w maksymalny sposób udogadniać sobie życie. Gdy chcemy zaoszczędzić czas przygotowywania potraw niezastąpione są kuchenki mikrofalowe. Ważne jest jednak, by były nie tylko bezpieczne i proste w obsłudze, ale także znakomicie komponowały się z wystrojem naszej kuchni.

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć wielofunkcyjnej kuchenki mikrofalowej, dzięki której szybko i łatwo przyrządzimy różnorodne potrawy. Jest ona wyjątkowo użyteczna dla osób zabieganych i zapracowanych, które nie mają czasu na systematyczne przygotowywanie posiłków.


Kuchenki mikrofalowe - modne i funkcjonalne


Gdy chcemy urządzić naszą kuchnię tak, by była nie tylko użyteczna, ale i modna, musimy zadbać o każdy szczegół: fronty, blaty, sprzęt AGD. Dlatego dobranie odpowiedniej „mikrofalówki” jest bardzo ważne. Najnowsze kuchenki mikrofalowe firmy Gorenje cechują się nie tylko funkcjonalnością. Wyróżnia je przede wszystkim innowacyjne wzornictwo.
Nowoczesne gospodynie z pewnością oczaruje zmysłową czernią kuchenka GMO 20 DGB. Model ten idealnie komponuje się z innymi urządzeniami w kolorze czarnym, tworząc w naszej kuchni aurę wytworności, podkreślając wysoką jakość wyposażenia. Kuchnia przyprawiona szczyptą czarnego koloru wygląda interesująco w połączeniu z jasnymi ścianami i podłogą.
Praktycznym rozwiązaniem w większej kuchni jest model MO 260 DGE. Zachwyca on dużą objętością oraz ciekawym designem. Znakiem szczególnym kuchenki jest stalowy uchwyt drzwi oraz półprzeźroczysta szyba, przez którą możemy obserwować proces przyrządzania naszej potrawy.
Kuchenka GMO 20 DGE stanowi znakomitą ozdobę każdej nowoczesnej kuchni, zwłaszcza połączonej z salonem. Ciekawe połączenie czarnych drzwi z zimną stalą obudowy ukazuje jej ekskluzywny charakter, dopasowujący się do wystroju części wypoczynkowej.

Na chrupiąco z kuchenki mikrofalowej


Teraz i Ty możesz pochwalić się przed przyjaciółmi pięknie zarumienioną pieczenią. Modele MO 260 DGE, GMO 20 DGE oraz GMO 20 DGB marki Gorenje w górnej części komory mają wbudowany grill. Funkcja ta sprawi, że w krótkim czasie nasze dania staną się złociste i chrupiące. Potrawa będzie równomiernie upieczona dzięki timerowi, który poinformuje nas o tym, że należy obrócić pieczony produkt. Przy wykorzystaniu grilla możemy przyrządzić także pyszne grzanki i tosty z serem.

Łatwo, szybko i bezpiecznie


Nie musimy już stać kilkanaście minut przy kuchni żeby po ciężkim dniu odgrzać sobie obiad czy przygotować kolację. Z najnowszymi kuchenkami mikrofalowymi marki Gorenje przyrządzenie ulubionych potraw stanie się dziecinnie proste. Ich obsługę ułatwi nam elektroniczny panel sterowania, na którym znajdują się płaskie przyciski wraz z zegarem oraz timer umożliwiający ustawienie rozpoczęcia i zakończenia procesu przygotowywania żywności. Wystarczy, że wybierzemy rodzaj potrawy (np. mięso, makaron czy warzywa), wprowadzimy jej szacunkową wagę i wybierzemy jedną z opcji np. podgrzewanie, gotowanie, a kuchenka automatycznie dobierze odpowiednią moc grzania i czas przygotowywania dania. Sygnał dźwiękowy powiadomi nas natomiast o tym, że nasz posiłek jest już gotowy.
Kuchenki marki Gorenje nie tylko podgrzeją nasze danie. Okażą się także niezwykle pomocne, kiedy będziemy chcieli przygotować potrawę z zamrożonego produktu. Najnowsze modele marki Gorenje wyposażone są w funkcję automatycznego rozmrażania, która sprawia, że w krótkim czasie np. ze „skostniałego” schabu przygotujemy pyszne kotlety.
Przy wykorzystaniu 5-stopniowej regulacji mocy bez problemu dostosujemy tryb pracy kuchenki do każdego rodzaju żywności. W zależności od planowanego czasu i rodzaju przygotowywanych potraw możemy wybrać 100, 70, 50, 30 lub 10-procentową moc.

Przy pomocy kuchenek mikrofalowych marki Gorenje nasze posiłki przygotujemy szybciej i łatwiej niż przy wykorzystaniu innych metod gotowania. Różnorodne potrawy możemy przyrządzać bez dodatkowego użycia płynów i tłuszczów, co pozwoli na niezwykle proste utrzymanie kuchenki w czystości. Dodatkową zaletą urządzeń jest możliwość zabezpieczenia ich przed dziećmi. Przyrządzanie dań z kuchenkami mikrofalowymi marki Gorenje szybko stanie się prostą i przyjemną czynnością.