Przepisy na dania z podgrzybkami

Podgrzybki uznawane za jedne z najsmaczniejszych grzybów. Ich intensywny aromat oraz wyjątkowy smak jest słusznie doceniany. Sprawdźcie co nasze użytkowniczki proponują do przyrządzenia w domowym zaciszu. Serdecznie zapraszamy!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Przepisy na dania z podgrzybkami
fot. Fotolia

Polska słynie z urodzaju leśnych grzybów. Dużo tradycyjnych dań naszej kuchni bazuje na grzybach, czy to suszonych, ugotowanych, marynowanych lub duszonych. Do grona popularnych grzybów należą podgrzybki. Sprawdźcie propozycje naszych użytkowniczek na najlepsze potrawy z podgrzybkami w tym sezonie. 

mysza75 serwuje podgrzybki z kaszą jęczmienną i porem. Prostota przepisu zaskoczy każdego nie mówiąc już o walorach smakowych. Pyza dodaje specjalnie dla Was kolejną recepturę do przepisownika, a mianowicie sakiewki z podgrzybkami. A kultowa zupa grzybowa? Oczywiście, znalazła już swoje miejsce na tej liście. Dokładny opis oraz składniki podaje nam p.jola1 a nazwała ją grzybowa z suszonymi podgrzybkami. Koper podaje przepis na idealny duet pt. pierś z kurczaka z podgrzybkami

podgrzybki z kaszą jęczmienną i porem pierś z kurczaka z podgrzybkami

Grzybowo - mięsny duet

Od dawna wiadomo, że mięso tworzy idealną kompozycję z leśnymi grzybami. Aromat i smak szczególnie podgrzybków sprawiają, że odpowiednio przyrządzone mięso, staje się gwiazdą wieczoru. Wyjątkowymi przepisami podzieliły się z nami dwie użytkowniczki. Mysiunia poleca cielęcinę w aromatycznym sosie z podgrzybków. Evita0007 proponuje zamiennie, roladki schabowe z grzybami Evity. Widać, że schab faktycznie przyrządza się na 1000 sposobów.

cielęcina w aromatycznym sosie z podgrzybkówroladki schabowe z grzybami Evity


Jeżeli znacie super przepisy na dania z podgrzybkami wystarczy, że klikniecie poniższy link:

                                                      dodaj przepis
Więcej przepisów znajdziecie w kategorii grzyby>>>