Świąteczne inspiracje z książek kucharskich

Jeśli brak Ci pomysłu jak urządzić tegoroczną Gwiazdkę, zajrzyj do naszych Książek kucharskich!

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Świąteczne inspiracje z książek kucharskich
fot. Fotolia

Zbliża się Wigilia, marzysz o tym, aby przygotować coś niezwykłego a brak Ci pomysłów? Przepisy i porady  naszych Kucharzy na pewno Ci pomogą!

Ciekawe przepisy na potrawy wigilijne w trzech stylach - regionalnej, przedwojennej i fusion, znajdziesz w książce Wigilia w trzech odsłonach.

Możesz również posłużyć się niezawodnymi radami Buni, która podpowiada jak przygotować najważniejsze potrawy wigilijne Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka.

Jeśli chcesz urozmaicić w tym roku Wigilię ciekawie podaną rybką, przeczytaj przepisy w Rybnym kramiku Buni

Jeśli zastanawiasz się, jak - w niebanalny sposób - podać karpia poszukaj przepisów w książce Świąteczny karp króluje na stołach.

W poszukiwaniu wspaniałych przepisów na ciasta zajrzyj do naszej książki Ciasta bożonarodzeniowe, gdzie znajdziesz najbardziej kuszące pierniki i makowce! Inspirujące są nie tylko przepisy, lecz również piękne sposoby podania oraz Aromatyczne świąteczne pierniczki.

Przepisy na słodkości znajdziesz również w książce kucharskiej Ciasta i torty Michaeli.

Święta, święta a po świętach... Sylwester! Kolorowe, zaskakujące drinki, które możesz przygotować sam znajdziesz w książce Najlepsze sylwestrowe drinki!  A w przygotowaniu pysznych przekąsek sylwestrowych pomoże Ci nasz Zimny Bufet.