Książka kucharska Najlepsze sylwestrowe drinki!

Jeśli szykujesz imprezę, dobrze, żebyś miał w pogotowiu parę ciekawych przepisów na drinki. Przydadzą się dla dobrze już rozbawionego towarzystwa lub dla tych, którzy mają ochotę na skosztowanie alkoholu w ciekawszej wersji. Oto kilka fajnych pomysłów na drinki sylwestrowe do zrobienia w domu.

Najlepsze sylwestrowe drinki!
fot. Fotolia

Jeśli szykujesz imprezę, dobrze, żebyś miał w pogotowiu parę ciekawych przepisów na drinki. Przydadzą się dla dobrze już rozbawionego towarzystwa lub dla tych, którzy mają ochotę na skosztowanie alkoholu w ciekawszej wersji.

Zabawa aż do rana wspominana przez cały rok? Tylko z zapadającymi w pamięć drinkami! Dlatego najlepiej postawić na proste w przygotowaniu, ale zaciekawiające pijących połączenia.

Wyrazisty drink

Drink to napój alkoholowy stworzony dzięki połączeniu różnych gatunków alkoholi, płynów niealkoholowych oraz dodatków dodających mu specyficznego aromatu, smaku, a często również koloru. W barach znajdziemy cały zestaw ciekawych drinków o wymyślnych nazwach, każdy z nich komponowany jest w taki sposób by trafiał w wybraną grupę konsumentów. Kobiety i mężczyźni bowiem, miewają odmienne preferencje odnośnie smaku, wyglądu oraz ilości czystego alkoholu w danym drinku.

Również w domowym zaciszu przygotować można pyszny i efektowne drinki. Kiedy mamy bazowy alkohol,  wystarczy połączyć go z sokami, (które są ich częstym składem)napojami gazowanymi, świeżymi owocami, lodem, a także przyprawami i ziołami. Ciekawym elementem każdego drinka z pewnością będą ozdobne mieszadełka, parasolki czy słomki.

Przedstawiamy kilka nieskomplikowanych, ale ciekawych pomysłów na drinki sylwestrowe, które bez kłopotu wykonasz w domu. Zawarte przepisy są zarówno dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z drinkami, jaki i dla wirtuozów przyrządzania ich w domu. Zapraszamy!


Do drinków niezbędne są jednak przekąski - w tej książce zebraliśmy pomysły na pyszne przekąski i zakąski, które umilą wieczór >>>
 Przepisy z książki kucharskiej