Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Mądre leniwe
100deliciousdays.pl 100deliciousdays.pl | Szef Kuchni | Przepisów: 15, Artykułów: 25
100deliciousdays.pl

Mądre leniwe

Napisałam dziś do kilku znajomych z pytaniem co słychać, a oto odpowiedzi (uwaga: bez cenzury. No może z nieznaczną ;-): (1): „jak zwykle urwanie głowy”; (2): „urwanie dupy mam dzisiaj”, (3): Sajgon, nie wyrabiam, (4): „kupa roboty, pogięło wszystkich w nowym roku”, (5): „daj spokój, nie wiem w co ręce włożyć”, (6): „ostatnio to nie wiem jak się nazywam”.

Golden latte – złocisty napój
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 178, Artykułów: 2808
Smaczki

Golden latte – złocisty napój

Bezkofeinowa, pienista latte z przyprawami. Jest zdrowa, aromatyczna i wyróżnia się niezwykłym żółtym kolorem. To najmodniejszy napój sezonu!

Gik, niebieskie wino
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 178, Artykułów: 2808
Smaczki

Gik, niebieskie wino

Wygląda jak denaturat. Albo jak napój dla Smerfów. A to po prostu wino – tylko o oryginalnym kolorze!