Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

27 przepisów na ciasta z borówkami
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3323
Ciasta

27 przepisów na ciasta z borówkami

Oto 27 sprawdzonych przepisów na ciasta ze świeżymi borówkami - znajdziesz to dobry przepis na sernik z borówkami, tartę, ucierane ciasto i drożdżówki z borówkami.

Robimy domowy sok z wiśni
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3323
Kulinarne ABC

Robimy domowy sok z wiśni

By uzyskać słodki sok z wiśni potrzebujemy kilogram owoców, kilogram cukru oraz sok z cytryny. Sok możemy zrobić metodą tradycyjną oraz za pomocą sokownika.

Jakie lody są modne w tym sezonie?
cherry cherry | Złoty Ekspert | Przepisów: 508, Artykułów: 727
Słodycze

Jakie lody są modne w tym sezonie?

Rok temu hitem były lody tajskie, a czym będziemy zajadać się w tym sezonie? Dowiedz się, jakie nowości na lodowym rynku pojawiły się w tym roku. Czy Polacy rzeczywiście kochają tradycyjne smaki?