Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Jak humanitarnie pozbawić karpia życia?
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3278
Boże Narodzenie

Jak humanitarnie pozbawić karpia życia?

Jeśli nie wiesz jak zabić karpia na Wigilię możesz poprosić, by ktoś zrobił to za ciebie lub wybrać mrożonego. Jednak ten jeden raz w roku decydujemy się zwykle na zakup żywej ryby. Tylko co z nią zrobić? Zobacz jak zabić karpia w sposób humanitarny.

Smakowite prezenty DIY – podaruj je bliskim
| Kucharz | Przepisów: 0, Artykułów: 4
Boże Narodzenie

TREŚĆ SPONSOROWANA

Smakowite prezenty DIY – podaruj je bliskim

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań z bliskimi, obdarowywania się prezentami, ale też przepysznego jedzenia. Zapach mandarynek przeplata się z aromatem grzanego wina i wonią świątecznych wypieków. Wraz z marką Kimbino przygotowaliśmy garść inspiracji, dzięki którym przygotujesz wyśmienite ciasta i ciasteczka, bez spędzania długich godzin na zakupach i w kuchni.

Miska szczęścia czyli bowl food w polskim wydaniu!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3278
Gotujmy.pl poleca

Miska szczęścia czyli bowl food w polskim wydaniu!

Czy wyobrażasz sobie jedzenie każdego posiłku w tej samej... misce? Bowl food to moda, która przywędrowała do nas z Azji i szybko zyskała zwolenników. Oto książka, w której znajdziesz przepisy na kolorowe, różnorodne, a jednocześnie proste dania, serwowane w misce.

Jak ugotować zupę grzybową?
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3278
Kulinarne ABC

Jak ugotować zupę grzybową?

Suszone grzyby zalewamy wodą i odstawiany na kwadrans do namoknięcia. Po tym czasie gotujemy je do miękkości, a następnie łączymy z bulionem przygotowanym na bazie włoszczyzny. Zabielamy śmietaną i podajemy z ziemniakami lub makaronem.