Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Poke bowl – przepis na hawajskie danie
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3432
Aktualności Gotujmy

Poke bowl – przepis na hawajskie danie

Poke bowl to miska pełna pysznych składników. Ten hawajski przysmak przygotujesz z ryżu, ulubionej ryby, mięsa lub owoców morza oraz świeżych warzyw i owoców. To świetny sposób na wykorzystanie sezonowych produktów.

Jak ugotować bób?
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3432
Kulinarne ABC

Jak ugotować bób?

Ugotowanie bobu zazwyczaj zajmuje od 10 do 20 minut. W zależności do jakiej potrawy chcesz go użyć – krócej np. do zup czy past, lub dłużej do sałatek i makaronów.