Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Jak zrobić placki z kalarepy?
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 201, Artykułów: 3176
Kulinarne ABC

Jak zrobić placki z kalarepy?

Do wykonania placuszków warzywnych potrzebujemy mąkę, utartą kalarepę, natkę pietruszki, trochę cebuli, jajko i przyprawy. Są proste, niezwykle aromatyczne i chrupiące. Pycha!

Zdrowa woda smakowa? Zrób to sam!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 201, Artykułów: 3176
Aktualności Gotujmy

Zdrowa woda smakowa? Zrób to sam!

Nie od dziś wiadomo, że podczas upałów należy szczególnie zadbać o nawodnienie organizmu. Dla tych, którzy nie są w stanie przekonać się do picia wody mamy smakowite propozycje, idealne na upały!

Kochaj i jedz… w ciemno!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 201, Artykułów: 3176
Wiadomości

Kochaj i jedz… w ciemno!

Dotykaj, smakuj i słuchaj – to wystarczy, byś zakochał się zarówno w jedzeniu serwowanym przez Aioli, ale również dał się ponieść uczuciu podczas speed dating! Sprawdź co Cię czeka!