

Karnawałowe menu - porady kucharza
Konrad Birek, poleca szybkie przekąski z kurczaka, które idealnie sprawdzą się na karnawałowym przyjęciu.
Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.
Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.
W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.
Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.
Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki - w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!
Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego - od kuchcika po szefa kuchni!
Konrad Birek, poleca szybkie przekąski z kurczaka, które idealnie sprawdzą się na karnawałowym przyjęciu.
Czasami może się zdarzyć, że zaplanujemy upiec coś na drożdżach a tu klops - w sklepie drożdży brak!
Kolorowe, bajeczne potrawy udekorowane w sposób niebanalny! Jedno pytanie - jak je zrobić?
Oficjalny regulamin konkursu pod nazwą - Złap kosmetyki!
Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków marki Bielenda, w skład którego wchodzi: krem dzień/noc, masło do ciała oraz 2-fazowy płyn do demakijażu.
Na talerzu zostało troszkę smakowitego sosu - jak go "zebrać"? Tylko nie myślcie o wylizywaniu talerza.
Co zrobić z pięknie złożoną serwetką płócienną? Gdzie ją odłożyć po zakończonym posiłku? Przeczytaj, a już nigdy nie popełnisz faux pas.
Czy na przyjęciu wśród znajomych wypada studzić gorącą zupę delikatnie na nią dmuchając, lub mieszając łyżką w talerzu?
Jak powinniśmy się zachować gdy nieoczekiwanie wpadnie do nas nasz znajomy a my akurat zasiadamy do obiadu?
Sokownika nie zastąpi żadna wyciskarka ani sokowirówka. Przyda się zwłaszcza tym, którzy przygotowują dużo przetworów na zimę.