MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Delikatne miękkie mięso
Robisz gulasz , gotujesz mięso, a ono jest twarde ,jedna sztuczka i gotowy obiad.
Zbiór pożytecznych porad kulinarnych na temat gotowania, pieczenia i smażenia. Poznaj właściwości warzyw, owoców, odkryj przepisy na pyszne potrawy i słodkie desery.
Kulinarne ABC poradzi m.in. jak wybrać owoce do przetworów, wyjaśni tajemnicę włoskiego Tiramisu, poleci przepisy na dania z sezonowymi owocami i warzywami.
Lubisz pierogi, ale martwisz się, że ciasto nie wychodzi Ci takie, jakie powinno być? Skorzystaj z naszych porad i przygotuj pyszne ciasto na pierogi do których latem dodasz owoce, a zimą kapustę, grzyby, mięso.
Topinambur, karczoch, jarmuż, wężymord – jeśli te nazwy nic Ci nie mówią, nie martw się. Kulinarne ABC zapozna Cię ze wszystkim nowościami w świecie kulinariów.
Kulinarne ABC ułatwi Twoja codzienną pracę w kuchni i będzie Twoim kompendium wiedzy o kulinariach.
Dowiesz się co zrobić z pozostałością wina po kolacji, jak sprawdzić świeżość proszku do pieczenia, jak rozbudować mięśnie dzięki diecie oraz jak to się dzieje, że potrafimy rozpoznać smaki.
Kulinarne ABC dostarczy Ci kulinarnych informacji od A do Z.
MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Robisz gulasz , gotujesz mięso, a ono jest twarde ,jedna sztuczka i gotowy obiad.
MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Pieczeń wołowa często robi nam psikusa, pieczemy a ona jest ciągle twarda, jest na nią sposób.
ewelina.mn
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 663, Artykułów: 406Ziół należy używać z umiarem
ewelina.mn
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 663, Artykułów: 406Dodatek sera topionego wzmaga gęstość i nadaje smak zupie.
MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Potrawy , kiedy wyglądają pięknie to lepiej smakują , a wiesz jak przechowywać koperek lub pietruszkę.
MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Używasz przypraw w kuchni a wiesz jak je odpowiednio przechowywać.
ewelina.mn
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 663, Artykułów: 406Jak zrobić własnoręcznie kostki bulionowe
MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Sezon na grillowanie się skończył,ale możesz przygotować w kuchni także smaczne grillowane owoce lub warzywa.
MARIA66
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 509, Artykułów: 132Robisz ciasto i zawsze się klei do rąk a jest na to prosty sposób ,aby praca w kuchni była przyjemna.
Asus
| Arcymistrz Kuchni | Przepisów: 306, Artykułów: 40Jak zrobić domową Cafe Latte Macchiato