kogelmogel
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 29, Artykułów: 47Torty
Porady, które pomogą przygotować wyśmienity tort.
Zbiór pożytecznych porad kulinarnych na temat gotowania, pieczenia i smażenia. Poznaj właściwości warzyw, owoców, odkryj przepisy na pyszne potrawy i słodkie desery.
Kulinarne ABC poradzi m.in. jak wybrać owoce do przetworów, wyjaśni tajemnicę włoskiego Tiramisu, poleci przepisy na dania z sezonowymi owocami i warzywami.
Lubisz pierogi, ale martwisz się, że ciasto nie wychodzi Ci takie, jakie powinno być? Skorzystaj z naszych porad i przygotuj pyszne ciasto na pierogi do których latem dodasz owoce, a zimą kapustę, grzyby, mięso.
Topinambur, karczoch, jarmuż, wężymord – jeśli te nazwy nic Ci nie mówią, nie martw się. Kulinarne ABC zapozna Cię ze wszystkim nowościami w świecie kulinariów.
Kulinarne ABC ułatwi Twoja codzienną pracę w kuchni i będzie Twoim kompendium wiedzy o kulinariach.
Dowiesz się co zrobić z pozostałością wina po kolacji, jak sprawdzić świeżość proszku do pieczenia, jak rozbudować mięśnie dzięki diecie oraz jak to się dzieje, że potrafimy rozpoznać smaki.
Kulinarne ABC dostarczy Ci kulinarnych informacji od A do Z.
kogelmogel
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 29, Artykułów: 47Porady, które pomogą przygotować wyśmienity tort.
kogelmogel
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 29, Artykułów: 47Praktyczne porady do przygotowania deserów.
kogelmogel
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 29, Artykułów: 47Co zrobić, aby nie płakać przy tarciu cebuli? - ta i inne porady.
kogelmogel
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 29, Artykułów: 47Porady, jak obchodzić się z mąką.
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Jak dobrze usmażyć bakłażan?
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Jak rozmrozić rybę, kiedy mamy mało czasu?
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Pyszna przekąska lub lekki deser.
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Pyszne grzyby bez problemu.
suri29
| Arcymistrz Kuchni | Przepisów: 223, Artykułów: 8Porada, jak bez dodatku zbędnych chemicznych dodatków uzyskać odpowiedni kolor i konsystencję sosu pieczeniowego.
ivon90
| Starszy Kucharz | Przepisów: 19, Artykułów: 3Komu nie zdarzyło się kiedyś przesolić zupy? Chyba każdemu. Ale jest na to sposób!