Mama, żona, babcia, rozwódka, singielka, siostra, przyjaciółka, ciocia – każda kobieta zasługuje na chwile tylko dla siebie.

W naszym dziale Porady dla Kobiet odkryjesz właściwości domowego SPA dostępnego na wyciągnięcie ręki. Dowiesz się, które przysmaki odmładzają duszę i ciało, jak najlepiej zorganizować swoje „kucharzenie” w kuchni, jak zrobić ciasto najlepsze do gotowania. Podpowiemy jaki są najlepsze kuchenne sposoby na ratunek włosom.

Kobiety lubią dbać o siebie, a jeżeli możemy to robić przy pomocy składników znalezionych w kuchennych szafkach to czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na spędzanie wolnego czasu? Własne prywatne SPA w domu z wykorzystaniem fusów z kawy, owsianki, cukry, cytryny, miodu.

Powiemy Wam jaką maseczkę można zrobić z banana, aby pomóc przesuszonej skórze. Odkryjecie, że kurkuma jest dobra nie tylko do potraw ale także dla urody. Poznacie kilka naszych propozycji zastosowania kurkumy w pielęgnacji ciała.

Użyteczna sól kuchenna
primavera primavera | Srebrny Ekspert | Przepisów: 67, Artykułów: 50
Porady dla Kobiet

Użyteczna sól kuchenna

Sól kuchenna nadaje smak potrawom ale jest również bardzo użyteczna i pomocna w naszym gospodarstwie domowym. Kiedy, jak i gdzie można ją zastosować?

Jak pozbyć się skórki pomarańczowej?
  • 1
BĄBELEK85 BĄBELEK85 | Srebrny Ekspert | Przepisów: 186, Artykułów: 74
Porady dla Kobiet

Jak pozbyć się skórki pomarańczowej?

To nieprawda, że cellulit doskwiera tylko pulchniejszym paniom. Bardzo często kobiety, które uważamy za szczupłe, również borykają się z tym problemem. Jak z nim walczyć, wykorzystując kuchenne składniki?

Królik w diecie dzieci i alergików
  • 2
meg-air meg-air | Złoty Ekspert | Przepisów: 19, Artykułów: 132
Porady dla Kobiet

Królik w diecie dzieci i alergików

Królik obecnie dość rzadko gości na naszych stołach, a szkoda, ponieważ jego mięso jest jednym z najlepiej przyswajalnych przez człowieka i powinien jak najczęściej występować w diecie maluchów, także tych ze skłonnościami do alergii.