Konkurs - Święta w Twoim domu

  • 13

Niebawem Gwiazdka - świąteczną atmosferę czuć niemal na każdym kroku! To czas przygotowywania wyjątkowych potraw i słodkości. Pokaż nam, jak smakują święta w Twoim domu i wygraj nagrody!

Laureaci

Długo wyczekiwane święta Bożego Narodzenia już niebawem - ten wyjątkowy czas to nie tylko spotkania w gronie najbliższych czy prezenty pod choinką. To przede wszystkim potrawy, przygotowywane specjalnie na tę okazję.

Na odświętnie nakrytym stole można znaleźć najróżniejsze specjały: pierogi, karpia, łazanki, barszcz czerwony, bigos i wiele, wiele innych. To także znakomite wypieki - lukrowane pierniczki, makowce, serniki, ale także regionalne słodkości, na przykład śląskie makówki.

Ile domów, tyle tradycji - ile pań domu, tyle sekretnych receptur i przepisów. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Cię do udziału w świątecznym konkursie!

Nagrodzimy 8 osób! Autor najciekawszego przepisu otrzyma zestaw 3 patelni ceramicznych Gerlach, laureat 2 miejsca otrzyma garnek do gotowania na parze Pyrex, 3 miejsce nagrodzimy zestawem 5 noży Renberger. To jednak nie wszystko! Dodatkowo wyróżnimy 5 przepisów, których Autorzy otrzymają od nas niespodziankę!

Nagrody konkursowe

ZADANIE KONKURSOWE:

1. Pokaż nam, jak smakują święta w Twoim domu i zaprezentuj swój przepis na świąteczną potrawę. Zdecyduj, czy podzielisz się przepisem na danie wigilijne czy bożonarodzeniowe, na słodko czy wytrawnie.

2. Dodaj przepis ze zdjęciem za pośrednictwem formularza, wybierając z listy "Konkurs - Święta w Twoim domu"


Dodaj przepis


Pamiętajcie, że zgodnie ze zaktualizowanym regulaminem, wybrany przez was przepis konkursowy nie może być wcześniej publicznie prezentowany w Internecie (w tym na portalach społecznościowych)!

Innymi słowy - pierwszym miejscem publikacji stworzonego przez was przepisu powinien być ten konkurs.
 
Konkurs trwa od 8 grudnia do 12 stycznia 2018 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 26 stycznia 2018 roku.Regulamin konkursu
Dekoracja świąteczna
 

Znaleźliśmy 366 przepisów w konkursie: Konkurs - Święta w Twoim domu