Super przepisy na dania z golonką

Fachowo pisząc, golonka jest elementem handlowym z kością lub bez, pochodząca z goleni wieprzowej przedniej lub tylnej. W tym artykule pokazujemy wam najlepsze przepisy z golonką w roli głównej. Zapraszamy!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Super przepisy na dania z golonką

Golonka pełni bardzo ważną rolę w naszej kuchni. Serwowana samodzielnie w rozmaitych kompozycjach zdobyła wielbicieli na całym świecie. Golonka surowa bądź wędzona, używana jest do sporządzenia wywaru mięsnego, który stanowi bazę zup oraz sosów. Nasi użytkownicy, jak zawsze, posiadają mnóstwo smacznych przepisów. Spójrzcie sami!

Fałszywe golonki

Mimo, iż golonka pochodzi z mięsa wieprzowego, nasze dwie użytkowniczki stworzyły fałszywe golonki. Indycze golonki Babcigramolki, wspaniale prezentuje się na talerzu, szczególnie przyrządzone w marynacie piwnej. Zewa, również przygotowała ‘golonki’. Indycze golonki w sosie grzybowym, jest świetnym połączeniem drobiu z grzybami. Prawdziwa golonka

Drodzy internauci, nie martwcie się, już przechodzimy do rzeczy. Evita0007 przygotowała golonkę Ewy, czyli golonkę z dodatkiem piwa.  Babciagramolka również przygotowała prawdziwą golonkę w piwie, a dokładniej pisząc golonki w piwie karmelowym w towarzystwie śmietany. Babcia Halinka, połączyła smaki polskie z greckimi, w przepisie na golonki po grecku z grilla. Alessandro natomiast, dodał recepturę na golonkę z konfiturą z czerwonej cebuli.  A Wy jak oceniacie wymienione dania?Jeżeli znasz ciekawy przepis z golonką w roli głównej, dodaj go klikając poniższy link:
                                  

Więcej przepisów znajdziecie w kategorii golonka>>>